Příspěvky uživatele - 178.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ředění slivovice, 8.2.2011
A vite, že máte pravdu?Jen nevím, kdo bude mít zájem v pálenici při ochutnávání hodnotit vliv desetin procenta.Ale nic proti takovému gustu nemám.Stejným způsobem, jak jsem popsal, postupují např.v Rakousku-viz schnapsbrennen.at. Asi to pro běžnou... celý příspěvek >
Prestepenie na marhulu, 7.2.2011
Malé slivky? Sú to semenáčky z kostiek, lebo odnože zo starych koreňov?Semenáčky by nemusely byť chytěné šarkou, vonkoncom ani tie odkopky.Podla čeho usudzujete, že ide o šarku?  AB
Jak silnou kořalku propagujete?, 5.2.2011
Na jihu v Chorvatsku prodávají Sljivovicu v ředění 40%,dokonce i víno už zředí na polovinu s vodou.Chuťové vjemy se mi jeví u nižších koncentací alkoholu výraznější než s "popáleným" jícnem.  AB
Žluté slivoně, 5.2.2011
Také bych to viděl jako semenáče zelené, plete trochu ta kulatá sploštělá pecka...  AB
Jak upravit vozík za auto (koule) pro fungující připojení za Vari nebo Agzat?, 5.2.2011
Nápad se čtyřmi koly je dobrý, zátěž bych ale řešil závažími v kolech.Audi má tak účinné zadní brzdy, že klidně vyhoví pro lesní práce?Bál bych se, že mě ten kubík dřeva přikryje.Na závěsu mohlo být místo pravoúhlého sváru raději koleno,(moc bych... celý příspěvek >
Konáre odchádzajú, 2.2.2011
Je to vlastnost peckovitých, třešně, višně a broskve mezi ně patří.Zpočátku jsem se s tím dost trápil, dnes odstraním odumřelé pletivo a zatřu voskem nebo balzámem.Když není nic horšího...   AB
Prosím, určení výborné odrůdy, 15.1.2011
Buďte rád, že takový strom doma máte, pradědeček měl šťastnou ruku.S oblibou chodím podél železničních tratí, kde takové nahodilé semenáče rostou.Lidé vyhazují ohryzky ,některé zakoření, zaplodí a jsou docela přijatelné .Nikdo je tam... celý příspěvek >
Prosím, určení výborné odrůdy, 14.1.2011
Zda jde o semenáč Cara Alexandra by Vám mohl pomoci popis špatných vlastností, které by Váš strom mohl zdědit: Car A. je silně náchylný k hnilobě, strupovitosti,křenčení a při přezrání k moučnatění.Ve vlhčích létech hnijí plody již na stromě.Dobře... celý příspěvek >
Zháňam vrúble, 10.1.2011
Pode rozdělení patříte s ohledem na vhodnosti pro hrušně do zóny II. až III. Kromě Muškatelky šedé a turecké bych se nebál sáhnout na odrůdy středně odolné, jako je: Amanliská, Clappova,Hardyho, Konference,Křivice,,Lucasova, Madame Verté,... celý příspěvek >
Štepenie egreša v predjarí, 4.1.2011
Pokud nepoužíváte anglickou kopulaci, musíte roub nějak připevnit a zavoskovat..Je jedno, zda lýkem, svorkou (kolíkem).Dokonce jsem viděl, že to jde i ostrou jehlou.V "kuchyni "  je obrazně řečeno, že nemusíte přitom zrovna... celý příspěvek >
Štepenie egreša v predjarí, 3.1.2011
V teple by začala brzo rašit, lepší je chlad sklepa nebo skleníku.Na roubování a výsadbu je teď moc skoro.Zkuste ale naroubovat kopulací roub angreštu na řízek meruzalky(zavoskovat!),namočte konec meruzalky s vyslepeným pupenem do... celý příspěvek >
Štepenie egreša v predjarí, 2.1.2011
Vím o kopulaci pomocí miniaturního kolíčku na prádlo(s pružinkou) .Vzhledem k ranému probuzení angreštu bych to dělal raději na podzim. Ale angrešt se dá asi roubovat i v kuchyni (ako vinič) a zakořeňovat ve skleníku. AB
Současná teplota ve skleníku, 1.1.2011
Oslunění skleníku i jeho umístění na ČOV může mít vliv.Orientace garáže (oslunění)rovněž. Především bych si zkontroloval shodnost údajů obou čidel tím, že bych je umístil vedle sebe do jednoho prostoru.  AB
Prosím, určení výborné odrůdy, 26.12.2010
Promiňte, nechci do hádanky moc zasahovat, ale Stupické polní rané bylo rajče.Marně vzpomínám na všechna ta Čistecká lahůdková a pod....
Meruňka Darina, 18.12.2010
Jsem rád, že uvádíte podmínky, ve kterých dané odrůdy pěstujete."Mnoho povolaných, méně vyvolených".To, co dnes jihočeský portál umožňuje, je snadná konfrontace.Těch, kteří nesledují jen své profity a zisky, ale také obecně platné zásady a... celý příspěvek >
Další diskuze:  6162636465>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika