Příspěvky uživatele - 178.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zničí dnešní počasí úrodu?, 6.5.2011
Vypadalo to, že nás Pánbíček má rád až do dneška.Tlak dnes stoupl zcela na standard, už v noci teploty klesly k nule, vyjasnilo se nadobro, do dalšího rána se netěším. Zdravím Zlínsko, ať jim to alespoň tam vyjde! AB(UH)
Tragédie jménem Monília laxa, 6.5.2011
Eslingenská je podobná švestce domácí(jen je o málo menší),ale zraje již v polovině srpna.Nemám ji, patří do kategorie starších typů jako je Domácí švestka.Nemohu proto víc posloužit.  AB
Jakou popínavku na pergolu?, 6.5.2011
Každá kvetoucí okrasná liana jednou odkvete a opadává(lesk i bída).Že by tam chyběly při kvetení včely a vosy také pochybuji.Z vína by žádné kuličky opadávat neměly, pokud zasadíte moderní rezistentní odrůdu a ne např.BAGO. Mám opačné zkušenosti.
Ovoce a mráz, 6.5.2011
Jak kde.Nebylo by lepší někde raději rozvoj pupenů např. u vína raději zpomalit?
Toptaste, 6.5.2011
Pal'o, Vy tomu aj veríte? Niekedy chodia aj dvojnohí srnci a tie poznajů čerstvú vykopanú hlinu.Takí srnci vytiahali mojmu známemu fůru čerstvo zasadených durancií a hodili ich na zem.Tam niet čo dodať.
Jakou popínavku na pergolu?, 6.5.2011
Spojte okrasné s užitečným.Odolné víno.Kdo to má ví, že kvetoucí víno nádherně a poměrně dlouho voní jemnou a nádhernou vůní.Jak pro koho, ale pro mě je to vždycky zážitek spojený s užitkem velkých stolních hroznů.Bohužel, někdy také omrzne... celý příspěvek >
Květnové mrazy 2011, 5.5.2011
Slovácko-zatím teplota pod bod mrazu neklesla, nic ale nemáme vyhráno.
Tragédie jménem Monília laxa, 4.5.2011
Rostislaviku, nevěřte,že je to věkem.Hloupý je hloupý a věk není rozhodný.Je mi 72 a rozhodně netrpím pocitem hlouposti vlivem věku, naopak- sleduji politicky malomyslné v jejich mladosti..Ale teď k věci :nejednou jsem nabádal, že sady modrého a... celý příspěvek >
Tragédie jménem Monília laxa, 4.5.2011
Peter, nezávidím Vám takého súseda, je to aj moj pripad a som zo Slovácka. Na barbary není remeň,chyba nam vetšia kultúra v ohladuplnosti.Neni dlho a súsed mi podpálil jeho 15 rokov nekosený pozemok.Mestské úrady sa vyhovárajů, že nemajů možnosť... celý příspěvek >
Výskyt kadeřavosti, 4.5.2011
Otrhat zkroucené listy a spálit, nenechat je pod stromem.Při ošetření postřikem to bývají jen konce nových letorostů.  AB
Dotaz k roubování, 4.5.2011
Říká se jí vinohradnická proto, že vyrostla většinou nahodile, ze semene.Plody mají tyto broskve převážně drobnější a pozdní, proto se i tolik nesklízejí.Zato klíčivost je nejlepší, což potvrzujete.Kousek místa se někde na větší zahradě pro... celý příspěvek >
Chrupka biela + Ester + Nero - rady, 4.5.2011
Mám chrupku bílou, má už 25 let.Vyvedl jsem ji na plochou střechu garáže, kde je v polostínu.Netrpí ničím, rodí bez postřiku . Irsay Oliver i MOPR ve stejných podmínkách neobstály a odešly.Vysadil jsem místo nich chrupku červenou.Chrupka má plno... celý příspěvek >
Dotaz k roubování, 4.5.2011
Kde sehnat semenáčky broskve? Stačí zahrnout pecky opadaného ovoce pod stromem kompostem (nebo zarýt)a pak semenáčky přeroubovat (na švestky či meruňky).Nesklízené vinohradnické broskve je vidět všude, kde se podíváte.Semena klíčí velmi dobře více... celý příspěvek >
Postřik na pilatku a déšt za 3 hodiny, 2.5.2011
Loňský i letošní postřik proti pilatce byl za obdobných podmínek.Vždy do pár hodin zapršelo.Přesto díky postřiku jsem měl loni alespoň  tu jednu "bečku",ostatní pěstitelé, co nestříkli i v deštivém počasí, zaplakali.Pilatka má svůj... celý příspěvek >
Dotaz k roubování, 2.5.2011
Rozhodně neroubujte v polovině budoucího kmene stromu(ku).Zával není většinou moc vzhledný.Lepší je očkovat (roubovat) co nejníže i   za cenu ztráty jednoho roku, pokud očkování i opravné roubování nevyjde.Většinou vždy se na podnoži... celý příspěvek >
Další diskuze:  6162636465>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika