Příspěvky uživatele - 178.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kiwi odroda Jenny, 30.5.2011
Sdílím vaše pocity, sám jsem si kiwi 'Jenny' a Actinidia 'Weiki' pořídil.Z neznalosti.Možná to vyjde, mají být obě samosprašné.Pokud vůbec pokvetou, což je prvním předpokladem. Jinak jde o klamání spotřebitele.  AB
Problém s mulčováním, 28.5.2011
Máte štěstí na souseda, jsou sousedi, kteří nekosí, nemulčují , na jaře stařinu podpálí a utečou.Úklid sirkou.Mulčovat trávu nemohu, i kdybych chtěl.
Má Radka šarku?, 26.5.2011
 Jsou země, kde i právník nosí pod paží slovník mateřského jazyka, aby nepsal gramatické a jiné hlouposti.Podle některých názorů by se na to v přemíře informací a nových, neznámých termínů mohl vykašlat. I tady publikujeme sami sebe. Proto si... celý příspěvek >
Pěstování révy ve skleníku, 21.5.2011
Jardo, musíte upřesnit, co je to "nezasedá".Pokud keř nezakládá žádné květenství, nebo ta, co se objeví nezarodí vlivem špatného opylení a pod.V žádném případě bych nic nevykopával.ale hlavu v krajním případě přerouboval.Teď např.je k tomu... celý příspěvek >
V. vinifera a bezsemenné odrůdy, 16.5.2011
Pal'o, vážení diskutující, koupil jsem si před nedávnem Vitru, vyklubala se z ní Kodrjanka (od nespolehlivého prodejce).Svou vzrůstností se Kodrjanka do skleníku nehodí, přinutil jsem ji vyhnat výhony ven, mimo skleník.Stalo se to, že... celý příspěvek >
Mirabelka, 12.5.2011
Před mnoha lety jsem nakoupil na Slovensku semenáče mirabelek jako podnože.Nestydatý prodejce je inzeroval dokonce v rakouském časopisu s tvrzením, že jde o vhodnou podnož pro všechny peckoviny včetně meruněk.Většinu roubovanců jsem už zrušil,... celý příspěvek >
A je po úrodě, 12.5.2011
Na Slovácku jsou rovněž meruňky jak palec, mráz 1x těsně pod nulou je nesundal, ale mají nápadně jakoby červené líčko, což jsem nikdy u nich nepozoroval.Doufejme, že Servác + Bonifác dají už pokoj.  AB
Mirabelka, 12.5.2011
Mirabelka- semenáč rodí brzy, stejně jako všechny ostatní peckoviny.Jen co jí naroste trochu trochu plodonosného obrostu.Výchovným řezem na počátku se plodnost oddaluje, ale to se nedá nic dělat.Kmen semenáčů mirabelek není někdy moc vábný,... celý příspěvek >
Je nutné u částečně samosprašné švestky sázet opylovače?, 9.5.2011
Opylení mě u švestek nikdy nermoutilo.Mráz a pilatka ale vždy.Počkejte ještě, plůdky jsou tak malinké, že nelze jednoznačně tvrdit to, co vy... Na Slovácku zatím také není vyhráno ani prohráno.  AB
Mrazík, 9.5.2011
Neznám mrazuvzdornou révu v bylinném stavu, t.j. mladičkých zelených výhonků.Mrazuvzdornost se hodnotí překonáním minusových teplot u zdřevnatělých letorostů.Na přízemní mrazíky v květnu jsou stejně choulostivé jak víno tak brambory a jiné teplomilné... celý příspěvek >
Mulčovač Vari nebo Dakr?, 9.5.2011
Je to dobrá kombinace.Mám ještě starou širokorozchodnou bubnovku Lakr.Tam by manévrování bez volnoběžek v kolách bylo únavné.Nové sekačky tak velký rozchod kol už nemají a příčný pohyb asi bude snadnější.  AB
Zničí dnešní počasí úrodu?, 7.5.2011
Výsev nakladaček jsem odložil po patnáctém květnu i když loni místo mrazíků zase bylo mokro a první výsev jsem musel v červnu opakovat.Příroda "čaruje",zahrádkář jen "zírá".  AB
Zničí dnešní počasí úrodu?, 7.5.2011
YR to vyšlo nad očekávání.Dnes -na sobotu- nebyly už ani přízemní mrazíky jako včera, kdy někde a jen místy odešly mladé výhony sazenic vína.V Norsku mají skutečně dobrého Dědu Mráze. Mirku, jsem rád, že sdílíte své poznatky a YR už také... celý příspěvek >
Výsadba švestky, 6.5.2011
Důležité je, že se ujaly a žijí, však ony to vlivem tepla a a dostatku vody doženou.
Výsadba švestky, 6.5.2011
Letos vysázené stromky nehnojte, jen zalévejte.Až se ujmou pak začněte v dalších letech přihnojovat.Pokud jste správně sázel, pak by pod každým z nich a v dobrém kompostu mělo být pro začátek živin dostatek.  AB
Další diskuze:  5657585960>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika