Příspěvky uživatele - 178.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Staré plody třešní, 14.6.2012
O tom právě mluvím.Měl by je někdo sklízet a ošetřovat, aby nebyly bezúčelným pásmem nikoho.  AB
Vysazení švestek na slivovici, 14.6.2012
V tomto směru není Toptaste jediná, pravé i pološvestky se chlubí ovocem velmi záhy. Proto bych volil modré ovoce s ohledem na účel s vhodnou dobou zrání. Na kvas: Gabrovskou, Stanley, Těchobuzickou, Haganta, Presenta, Toptaste. Na jídlo,... celý příspěvek >
Staré plody třešní, 14.6.2012
Pokud je tam ptactvo, které je zužitkuje, je to v O.K.Samovolně opadané třešně zakládají jinak na zemi na příští rok další kolonie vrtule třešňové.Nedivme se tolik šíření mnohých chorob.Jsou z blahobytu a hlavně z... celý příspěvek >
Problémy s Vostorgem, 12.6.2012
Prim mám a zakořenil docela kvalitně.Už jsou sazenice vysázené venku.Kodrjanka šla jen ve skleníku, přerouboval jsem ji, protože venku zmrzá.Roubovaného Vostorga jsem teď vysadil, jsem rozčarován, nebude-li to nakonec nějaký Prim.Můj prim zakořeňuje... celý příspěvek >
Ranne tresne, 12.6.2012
Vyzkoušel jsem Rychlici, po zkušenostech s její vnímavostí k chorobám a náletu ptactva dávám přednost např.Burlatu, který je o něco pozdější.  AB
Škůdce višně, 10.6.2012
Že by polyfág obaleč východní?Vylíhlé housenky předtím vyžírají výhonky, které vadnou.Housenky dalších dvou generací vyžírají plody(v okolí stopky)    AB
Komposter, 10.6.2012
Je doporučeno nejen prostřídat bylinný travní odpad hlínou, ale také prolévat obsah vodou.Pokud je deštivé počasí velmi pomůže otevření horního víka.Objem odpadu pak výrazně klesá a je možné ho rychleji např.při kosení trávy doplňovat(bez... celý příspěvek >
Třešen Kordia, 9.6.2012
Pokud nemáte v blízkosti vhodného oylovače (Kordia není samosprašná),vroubujte do koruny odrůdu VAN, nebo zasaďte v blízkém okolí višeň ERDI BÖTERMÖ (ověřeno).A určitě by se našlo více variant.   AB
Nový stavební zákon, 5.6.2012
Nejde ani tak o úřad, ten neponese ani v budoucnu žádnou přítěž.Jde především o váš klid, hlavně se sousedy.Někdy taková stavba např.vyvolá nesváry mezi sousedy.Zbytečně a na dlouhou dobu.Pokud budete mít jejich písemný souhlas a nepřekročíte původní... celý příspěvek >
Breuhahnovo, 5.6.2012
Tübinger Botanischen Garten odrůdu Breuhahnovo m.j.kultivuje.       AB
Skvrny na listech jabloní, 3.6.2012
Větev na druhém obrázku svědčí, že jde o dost starý strom.Takové stromy akumulují většinou ne jednu chorobu.Minimálně strupovitost a monílii.Usychání některých větví není výjimkou.Bojoval jsem dlouho o záchranu podobného stromu, ale vždy se stejným... celý příspěvek >
Výhony nad květy révy, 21.5.2012
Snad až za čtvrtým až pátým listem?
Sadenice ktoré nepučia, 21.5.2012
Není dobré se ukvapovat, raději zasadím vedle ještě novou sazenici a starou ponechám.Záložní očka se u ní mouhou probudit i později.Je to loterie.
Réva spálená mrazem 18.5, 21.5.2012
JIstě, odstříhávám(do kbelíku) jen suché části ,které by při vlhku mohly posloužit plísněmi.Zelené části listů ponechávám.Nic víc se asi nedá udělat.
Réva spálená mrazem 18.5, 21.5.2012
Příroda "čaruje" vinař letos zírá.Pomrzlo toho hodně(25%),dokonce i česnek.Nikdo nečekal, že tak pozdě příjdou takové mrazy.V malém množství hlav se dá "tabák"odstranit, ve velkém je to horší.
Další diskuze:  4142434445>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika