Příspěvky uživatele - 178.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování ze stromu na strom, 16.3.2014
Třešeň jsem rouboval už koncem ledna (běžně koncem února) angl.kopulací a vrcholovým letorostem (o stejné síle).Po loňské zkušenosti se zdá, že i letos se srůst   zdaří.Jiné peckoviny ani jádroviny jsem ze stromu na strom zatím... celý příspěvek >
Vari nechce nastartovat, 16.3.2014
Milane, zkuste prohlédnout i ten tlumič výfuku, zda není ucpaný.Záleží kolik toho motor už naběhal.Pružinu a táhlo omezovače otáček jste kontroloval?Pod nádrží motoru bývá (při provozu se sekačkou) také" vrabčí hnízdo "a regulátor... celý příspěvek >
Pozdně zimní rezistentní odrůdy - hodnocení, 11.3.2014
"Místo už mám jen na jeden stromeček" To znamená, že máte stromků víc? Potom Vám nic nebrání naroubovat si do některého všechny, které jste zmínila, podle chuti si pak vybrat a skladbu odrůd upravit..Jeden stromek mám jako pokusný a z něj pak... celý příspěvek >
Nezabúdli ste na sýkorky?, 10.3.2014
Jsou ptáci, kteří pracně vybudovaná hnízda po výletu mláďat opustí a každý rok stavějí jiné.Opuštěná hnízda zase vyhledává jiný druh ptactva a hnízdí bez práce právě v nich. Proti gustu žádný dišputát.  AB
Vysvětlení pojmů, 10.3.2014
Být objektivní při degustaci je nadlidský úkon, Každý máme své oblíbené a neoblíbené jídlo, někomu sedí sušší, jinému sladší víno.Nepřeberné množství kombinací vede k různým výrazům i v hodnocení. A čeština ta jich má- jako žádný jiný... celý příspěvek >
Homelite CSP3314 nestartuje, 9.3.2014
Všechny Standovy pokyny mám za sebou, i kanálek do karteru motoru jsem protáhl.Dokonce jsem prověřil funkčnost natlakováním a měřením jehlového ventilu. u karburátoru.Otočením pily vpravo o 90° motor zhasíná.A unavilo mě to natolik, že jsem si koupil... celý příspěvek >
Zahradnictvi Kruh - Palatina a Prim, 9.3.2014
Mám obě.Jednu jsem koupil jako Prim a druhou jako Palatinu.Bezúdržbový Prim splnil moje očekávání a doporučuji ho i do méně příznivých podmínek.Jsou prodejci, kteří rozlišují Prim a Palatinu.Proč?To nevím.Má to být ale jedna a tatáž odrůda.Můj... celý příspěvek >
Jakou stolni odrudu, kde sehnat, 9.3.2014
Srpnové, neboli Augustovskij mám, je to bezúdržbová odrůda.Mám ji ale jen ve sklení(č)ku, kde jse přerouboval Kodrjanku a její část vypudil ven.Augustovskij tam jde a ptáci dali pokoj, Kodrjanka venku se asi urazila a dokonce zmrzá.Bred_ik by Vám... celý příspěvek >
Jak se zbavit studny, 9.3.2014
Voda je živel, ta většinou nezná překážek, poteče i Vaší zasypanou studní stejně jako kdysi předtím.Nerozumím ale tomu, proč to děláte.Někdo by za ni dal mailand.  AB
Řízkování oleandru, 8.3.2014
Aniž bych se oleandry zabýval, z dovolené jsem si přivezl letorosty v igelitovém pytlíku s trchou vody a všechny se pak doma ve čtyřlitrovce ve 2 cm vody ujaly, tj.zapustily kořínky.Bylo to uprostřed léta.   AB
Homelite CSP3314 nestartuje, 8.3.2014
Pokud tam máte karburátor Walbroo, pak je to 1 a půl otáčky (od dorazu vlevo) u L a H a 4 a půl ot.klapky... Ale podívejte se také na funkci brzdy řetězu a roztáčejte do otáček s opatrností(!)bez řetězové brzdy
Halčivec révový nebo vlnovník révový, 5.3.2014
Sulku jsem si zakoupil a použiji ji ihned podle návodu.Sazenice vína ošetřím napřed drsným kartáčem napřed..Jen na Polabskou nížinu, kde jsem kdysi randil u Labi jako voják, rád vzpomínám.Je to pořece jen kraj mého vzpomínání.  AB
Výsadba sazečky, 5.3.2014
U dlouhoklíčících rostlin petržel, mrkev a pod.nic nepokazíte, stejně semena čučí v zemi a čekají na větší teplo.U cibulky rovněž ničemu nenadběhnete, snad jedině tím, že najednou pak nebude tolik práce.S cibulkou ale ještě počkám, stejně ještě... celý příspěvek >
Jak se zbavit studny, 3.3.2014
Tak, jako se táhne toto vlákno o likvidaci studně, tak se táhnou i prameny vody.Mít pod domem studni není nic neobvyklého, na témže pramenu by se jich našel celý řetězec, pokud by tam někdo kopal.Zasypáním nic nevyřešíte.Nestavět, resp.bourat v... celý příspěvek >
Výměna motoru na tera vari, 2.3.2014
Motor s bílým krytem?Snad s plechovou nádrží?Vari mají černou plastovou nádrž a náhrada je bez problémů.
Další diskuze:  2122232425>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika