Příspěvky uživatele - 72.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Závady při výrobě domácích uzenin?, 12.1.2016
Když už se ta diskuze takto rozjela, tak doporučuji se podívat na tento odkaz. Je to anglicky, ale při troše námahy to je srozumitelné. FO
Nakládání a vakuování masa na uzení, 12.1.2016
Ono záleží na způsobu uzení a na představě o výsledném výrobku. Já udím za studena- klobásy, slanina "slovenského (maďarského)" typu a šunku uzenou za studena podobnou tyrolskému špeku. Tady je podstatou vytažení vody při solení. Proto se solí za... celý příspěvek >
Nakládání a vakuování masa na uzení, 11.1.2016
Já jsem to měly naloženo cca 3 týdny. FO
Nakládání a vakuování masa na uzení, 11.1.2016
S tím ubrouskem to je dobrý nápad. FO
Nakládání a vakuování masa na uzení, 11.1.2016
Trochu výše jsem psal, že to zkusím. Tak se také stalo. Udím za "studena" a proto nakládám nasucho. Právě na tento způsob nakládání je vakuování vhodné. Byl jsem sám, tak jsem nejdříve nasolil a dal do sáčků, které jsem si nejdříve udělal z ... celý příspěvek >
Jak pěstovat slivoně v 21 století? Lze se něčeho dopěstovat?, 28.12.2015
Zlaté časy, kdy byl největší problém americký brouk. Teď ze země útočí na výsledky naší práce slimáci a ze vzduchu tohle a moniliová spála a rez hrušňová a americké padlí a já nevím co ještě všechno. FO
Jak pěstovat slivoně v 21 století? Lze se něčeho dopěstovat?, 28.12.2015
Vidím jak jsem byl naivní, že jsem v tom neviděl vážnou chorobu, ale spojoval jsem to jen s těmi srnkami. Jsem přesvědčený, že ten pellacol pomohl. Uvidím co bude dále. FO
Jak pěstovat slivoně v 21 století? Lze se něčeho dopěstovat?, 27.12.2015
Mě tohle vznikalo po okusu srnkami. Potvory ulamovaly jen pupeny a přitom poranily kůru. Vypadala ta místa jako kdyby je někdo pořezal nožem. Většina pupenů vylámaných, zbytek uschl a uschla zeké skoro celá větévka. Několik let jsem si myslel, že to... celý příspěvek >
Benzín Verva 100 do motorové pily HQ, 23.12.2015
Takže jestli chápu dobře, tak tím, že se u pily nedá změnit předstih a jediné co se dá nastavit, je bohatost směsi. Tak se ochuzením směsi dosáhne přibližně toho, co by udělala asi změna předstihu při zachování bohatosti směsi? FO
Benzín Verva 100 do motorové pily HQ, 23.12.2015
Velký rozdíl ve výhřevnosti benzínu 100okt a 95 okt prkaticky nebude. Rozdíl je v tom, že vysokooktanový umožní použít větší kompresní poměr, aniž by motor klepal. Motor s větším kompresním poměrem bude mít větší účinnost, t.j. ze stejného množství... celý příspěvek >
Benzín Verva 100 do motorové pily HQ, 22.12.2015
Tohle by chtělo bližší vysvětlení. FO
Husqvarna 136 přidřená, 21.12.2015
Jen aby se vám kvůli těm guferám znovu nezadřela. FO
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 20.12.2015
vezmi si raději suché měké dřevo. Ještě k tomu mokrému dřevu. To je jen zezačátku, pak se dřevo sáláním vysuší a do vlastního ohně přichází již zbavené vody. FO
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 20.12.2015
Ale ale. Asi jste nikdy čisté dřevo nepálil. A jestli ano a měl jste tu masku a pytel, tak ani nevíte jak to vypadá. FO
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 20.12.2015
Víte Ferdo, pokud pálíte jen ty větve, tak to shoří bez kouře. Někomu se na podobné znečištění se dávají ještě dotace. To není jako pálit ořechové listí. FO
Další diskuze:  678910>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika