Příspěvky uživatele - 85.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poznáte rostliny na snímku?, 17.10.2007
Myslím hosta 77 31, který se sám za neodborníka označil. Máte pravdu, obrázek bude nejspíš otočený.
Slivovice vs. calvados, 17.10.2007
A není jednodušší vložit trochu dubového dřeva do skleněné nádoby? Lze dát každoročně čerstvé. Vliv sudu na kvalitu pálenky totiž postupně lety slábne.
slovo do pranice, 17.10.2007
Jste mě naviklal, ten Těchlovan mě začíná zajímat. Mám Kordii i Van a myslel jsem, že nic nového z Těchlovanu vylézt nemůže.   Jó Detvy, to bylo pokouřeníčko....
Zahrádkářem snadno a rychle bez námahy, 17.10.2007
Podle předešlého příspěvku jem Vás měl právě za člena lednické elity, někteří tu také občas přispívají, většinou statečně v anonymitě.  Blábolů tu jinak padá hodně, jenže když je autor schovaný jako "host", není o koho se... celý příspěvek >
Rubinola, 17.10.2007
Rubín má jednu vlastnost, že pupeny na  nezkrácených  letorostech všechny nevyraší (pouze 2-3 na konci), výhon  dobře neobrůstá a takzvaně vyholuje. Podobně jako to dělají višně. Odrůdy s takovýmto růstem se hůře tvarují a vyžadují... celý příspěvek >
Poznáte rostliny na snímku?, 16.10.2007
Takže vrba! Neodborník měl pravdu
Jak na kvas z hrušek?, 16.10.2007
Postup je to optimální, byť trochu pracný. 7 týdnů při 20 stupních  je pro hrušky opravdu nejzažší termín. Máte-li cukroměr, raději dřív.
Jadernička moravská, hledám plody, Jmk, 16.10.2007
Podívám se po nich o víkendu, za vesnicí pod stromem se možná ještě nějaké povalují, před 2 týdny jsem je tam taky sbíral kvůli semenům na podnože. Ještě kontakt.
Drtič zahradního odpadu slabších větví, 16.10.2007
Přesně totéž mě napadá, když strkám do brýlí nerovné větve a když vidím, že dřevo kratší než vzdálenost otvorů od nožů je prakticky nepodrtitelné.
Rychlokurz zahradničení, 16.10.2007
Pravda, ale jsou pěkné. Paní Marča možná chtěla říci, že je třeba chodit po zahradě s otevřenýma očima, mít své rostliny ráda, cítit a zkoušet, co jim dělá dobře.   Profíkům už zase naskakuje kůže...
slovo do pranice, 16.10.2007
Vyhrávají díky chuti nebo velikosti plodů?
Rubinola, 16.10.2007
Nevím, jestli na MM 106 vyroste velký strom.  Typický růst Rubínu s vyholováním větví je u Rubinoly výrazně potlačen. Myslím, že je to dobře. Jinak řez po výsadbě by měl být vždycky silný, bez ohledu na jakém dřevě plodí. Stromek musí napřed... celý příspěvek >
Měření alkoholu ve vykvašeném kvasu..., 16.10.2007
Jistěže. Vínoměr počítá s obsahem cukru i alkoholu. Alkohometr jen s vodou a lihem, takže měření alkoholu ve sladké šťávě není přesné. Měřit alkohol v kvasu ale, dle mého, nemá žádný smysl. Význam má (pokud vůbec) pouze měření ubývajícího cukru.
Poznáte rostliny na snímku?, 16.10.2007
Vzhůru nohama není, to by slunce svítilo zespodu.
Kdy ořezat vlašský ořech, 16.10.2007
Zkusím malý příklad. Máte větev, která se rozdvojuje na jednu silnou a jednu slabou a vy chcete jednu z nich odříznout. Odříznete-li tu slabou, větevní kroužek se rychle zahojí kolem tekoucí mízou. Odříznete-li tu silnou a ta ponechaná bude o... celý příspěvek >
Další diskuze:  7172737475>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika