Příspěvky uživatele - 85.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slimáci a kachny, 16.1.2008
Taky to bude chtít  pořídit gumové boty na klouzání po kachním trusu.   Kdysi dávno jsem z nerozvážnosti pořídil 4 housátka. Stloukl jsem jim přenosnou ohrádku. Netušil jsem, že tolik vyrostou. Zaříznutí té poslední jsem s úlevou oslavil... celý příspěvek >
Medovka, 15.1.2008
Oficiální název takové odrůdy neznám. Mám za to, že se jedná o sladké měkké světlé srdcovky či sladkovišně - třeba Královnu Hortensii. Ty všechny mají nebarvící šťávu a dužinu  na vzduchu hnědnoucí do medové barvy a trochu i takové chuti.
úprava vrby, 15.1.2008
Pokud se jedná o obyčejnou nebo košíkářskou vrbu, regenerují velmi dobře a je  možné ji řezat kdykoli, každoročně a v jakékoli vzdálenosti od kmene.
cibuloviny - a co po nich?, 15.1.2008
Měl bych strach, že při vyrytí cibulek poškodím ony trvalky. Máte-li cibuloviny mezi ostatními záhony, není problém jej osadit zeleninou nebo zeleným hnojením. Pokud je ve striktně okrasné části, třeba postupovat jinak - třeba letničky mezi řádky.
Vlašský ořech - odrůda Hospodin (červené jádro), 13.1.2008
Tomu jste špatně rozumněl. Stabilní genová mutace znamená, že nedojde ke zvratné mutaci a na ořechu nezačnou zpět růst větve se žlutým jádrem. Podobně, jako se stává, že např. na Wiliamsových červených hruškách rostou větvičky se žlutými plody.... celý příspěvek >
Oktanove cislo benzinu, 13.1.2008
Díky za vysvětlení. Má vůbec toto číslo něco  společného s uhlovodíkem oktanem? Jakých hodnot může dosahovat? Víte, co konkrétně vyjadřuje to číslo?
Hrušen neplodí, 13.1.2008
Je otázka, jestli hrušně přestaly plodit anebo jen loni vynechaly.
Čačanska Najbolja, 10.1.2008
Já z ní taky nijak nadšený nejsem, ovšem v podstatně horších klimatických podmínkách.     Myslím, že s nástupem nových tolerantních odrůd již éra čačanských pološvestek skončila. Je-li stromek mladý, zkuste jej... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 10.1.2008
Řekl bych, že to není až tak zásluha Mountfieldu. Cenově dostupnější jsou zahradní stroje, dílenské nářadí i domácí spotřebiče. Je to způsobeno spíš záplavou tohoto zboží za dumpingové ceny z Asie a neochotou českého zákazníka připlatit si za... celý příspěvek >
Typ kosačky - výber, 9.1.2008
Tak, a máte to!    Záruku na proražený skelet máte, ale musíte dokázat, že jste jej prorazil posečenou trávou!    To měl radost Občanský Jouda...
kupa novej pily, 9.1.2008
Řekl bych, že je to asi jedno, vše potřebné pro dvoutakt je v oleji, takže antidetonační aditivum  speciálu není nutné. Respektoval bych spíš doporučení výrobce, 40 letá zkušenost není zárukou správné rady. Ostatně, před 40 lety naturalu ze... celý příspěvek >
odolnost proti strupovitosti, 9.1.2008
To platí pouze o vitaminu C, kterého má Ontario zhruba dvojnásobek oproti běžným jablkům v tehdejším americkém (vesměs sladkém) sortimentu. S těmi 8 měsíci bych byl ale opatrný. Jinak,  jablka obsahují mnoho cenných látek  (nejhodnotnější... celý příspěvek >
past na myš, 9.1.2008
Mám opačný problém. Jak nastračit past, aby se nechytil rejsek, nýbrž pouze myš?
Stříhání letorostů na rouby, 9.1.2008
Řekl bych, tak jako ostatní nade mnou, že u jádrovin je to v podstatě jedno, kdy rouby nařežete (dokud neraší) a jak je posíláte. V mrazu není dobré je brát do holých rukou, neboť v místě doteku se zahřejí, mikrokrystalky se rychle rozpustí a opět... celý příspěvek >
rakos nebo ratan, 9.1.2008
Prakticky v každé, i v té nejstandartnější sexuální aktivitě, jsou symbolizované prvky násilí, dominance a submisivity. Jakékoli oboustanně akceptované zaměření proto považuji za normální.     Pochopte ale, že se nalézáte... celý příspěvek >
Další diskuze:  5657585960>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika