Příspěvky uživatele - 85.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nové jabloně, jaké?, 4.2.2008
Děkuji za uznání, které si nezasloužím, proto budu opět oponovat. Nemám rád dělení jablek na vhodná a nevhodná pro diabetiky. Je to trochu zavádějící. Pominu diabetiky - starší obéznější lidi s dietou, mám na mysli skutečně nemocné, od mládí na... celý příspěvek >
Valotta, 4.2.2008
Hmm, asi jak říkáš. Právě ten žlutý jícen, co je na horním obrázku mi připomněl tu klívii. A taky listy.
Valotta, 4.2.2008
Já tomu co je na obrázku nebo něčemu hrozně podobnému říkám klívie
Nové jabloně, jaké?, 4.2.2008
Kvantifikovat to samozřejmě lze, např. orientačně moštoměrem. Ale rozdíl ve sladkosti  mezi jablky ošetřovanými ve vyhnojené a neošetřovanými v chudé půdě je podstatně větší než u jednotlivých odrůd navzájem. Zřelnější je u odrůd hojně a... celý příspěvek >
Sloupovitá odrůda třešní - popř hrušní, švestek, jabloní a drobného ovoce, 4.2.2008
Přirozený tvar stromu má jednu výhodu. I když stromům nerozumíte a příliš se o ně nestaráte, příroda mnoho udělá za vás. Letorosty rostou vzhůru, tíhou plodů se větve rozklánějí a růst ze zpomaluje, některé druhy se samozmlazují prosycháním, spadané... celý příspěvek >
Vápnění - drcený sádrokarton, 4.2.2008
Nikoli, z geneticky modifikovaných rostlin , které budou těžké kovy z půdy "vytahovat" se budou posléze tyto kovy získávat.
pomozte mi s Rubínem, 3.2.2008
Stromek běl zřejmě problémy se zakořeněním. Zkraťte většinu toho, co vyrostlo v loňském roce, myslím, že se probudí a poroste.
zelená ringle, 3.2.2008
Většina půd u nás má spíš kyselou reakci, která bývá podpořena kyselými dešti a hnojením dusíkem. Zarytím písku ev. omítky se půda provzdušní, upraví se pH a zpřístupní se tak její živiny. Ideální by bylo postupovat podle půdního... celý příspěvek >
pomozte mi s Rubínem, 3.2.2008
Souhlasíms panem Zavřelem. Jenom nesmíte zaměňovat  pojmy zkracování, zmlazování, průklest. Řezat u dospělého stromu jednoleté výhony v předjaří není u této odrůdy vhodné - snad až na nějaké vlky v koruně. Průklest a zmlazení, zajišťující... celý příspěvek >
Křovinořez 0.8kW - stačí to?, 3.2.2008
Profesionální sekáči budou tíhnout spíš k silnějším strojům, ale já jsem uvažoval podobně jako Vy. Křoviňák jsem pořídil na vysečení míst, kam nelze vjet se sekačkou(v koutech, kolem stromů, na svahu),.  Přiznám se, že většinou vystačím se... celý příspěvek >
Pražce v zahradě - časovaná bomba, 3.2.2008
Myslím, že zde trochu mísíte  pojmy a dojmy.    Pálení pražců v kotli a kamnech je skutečně zavrženíhodné a ekologicky nepřijatelné. Je to ostatně  zakázané. Umístění starých pražců v zídkách, cestách ohradách,... celý příspěvek >
Co roubovat nejdřív?, 3.2.2008
Myslím, že je pomalu čas na roubování rybízovými a angreštovými rouby nahrnkované podnože meruzalky  v bezmrazé místnosti.
Tlející dřevo, 1.2.2008
Jistě se v něm pěstovat leccos dá. Tlející dřevo ale odebírá půdě dusík, tak bych jej raději zkompostoval i s tou hlínou spolu s ostatními rostlinnými a živočišnými zbytky.
Jakou odrudu třešně na slivovici?, 1.2.2008
Babička těch šípků ovšem málokdy naškrábe 300 litrů na pálenku Jinak víno z šípků, když se povede, je dobré, ze sušených snad tmavší. Problém je, že veškerý cukr se musí dodat zvlášť. Ten řepný nepřidá na kvalitě žádnému vínu.
jaké stromky ke zdi, 31.1.2008
S panem 151 203 plně souhlasím a potvrdil mi to před rokem i  odborník ze stavební fakulty VUT (viz téma Hrušeň jako popínavka ke dveřím).     Opírat se o argumenty, jako "vidívám to na západ od hranic (vidíte i pod... celý příspěvek >
Další diskuze:  5657585960>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika