Příspěvky uživatele - 85.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pražce v zahradě - časovaná bomba, 4.3.2008
Zajímavé.   Když jsem před lety kupoval v Břeclavi pražce, vybíral jsem mezi dubovými a borovými.  O bukových nic neříkali. Stolař mi potvrdil, že buk je dobrý na prahy a parkety, ale proti povětrnosti odolný není. Říkal, že buk... celý příspěvek >
rucni nuzky Bahco, 4.3.2008
Byly doby, kdy jsem za nejlepší považoval nůžky z KDS Sedlčany (stály kolem 70 Kčs) z tvarovaného plechu s plastovým dorazem, prodávají se (o něco dráže), myslím,  dosud. I když dnes je používám jen na kořeny, kdysi ve své době byly nadčasové -... celý příspěvek >
Whisky, 4.3.2008
To máte naprostou pravdu. Přesto si troufám tvrdit, že většina domácích pseudopáleníků vyrábí svoji žitnou (spíš řitnou), whiskey a burbon právě tak.
rucni nuzky Bahco, 4.3.2008
Většina amatérských zahradníků jsou trochu blázni do nůžek.  Zatímco roubovací nůž používám  30 let stejný, nůžek  jsem měl desítky. Koupě nových je svátek - asi jako když si žena kupuje nový šperk, třebaže má mnoho jiných. Nůžky... celý příspěvek >
Trávník a houby, 3.3.2008
Sklízejte a vařte jen tehdy, budete-li si jistá a jakou houbu jde. Ne všechno, co roste v trávě, je Špička travní.
Vhodné odrůdy jabloní do trvale zastíněné zahrady, 3.3.2008
Kromě severního svaju hrají roli i oblast, půdní podmínky, nadmořská výška, zda jde o mrazovou kotlinu, či úbočí, spodní voda a jiné.    Nicméně, trvale zastíněnou zahradu si neumím představit (leda na dně Macochy). V červnu slunce... celý příspěvek >
hrušeň Thirriotova, 3.3.2008
Spolu s Konferencí považuji Thirriotovu za jednu z nejlepších (starších) odrůd pro chladnější oblasti, pro hrušně méně příznivé
Jak vyřešit sušení prádla na zahradě?, 29.2.2008
Mně se otočné sušáky taky nelíbí, ale tu chvíli, než prádlo uschne se to dá vydržet. Pak vytáhnete sušák ze zabetonované trubky v zemi, složíte a schováte. 
Vypalování trávy, 29.2.2008
Ale jako rétorické cvičení to téma docela šlo. Soudím podle toho, že oba hlavní zastánci hořící stařiny (p Vítek i p. Stanislaw), podle mého sami  trávu nevypalují.
Zahradnické nůžky Fiskars - nic moc, 29.2.2008
To máte asi pravdu.  Jenže nůžky jsou nabízeny hlavně v hobby marketech sloužících převážně (spíš výhradně) amatérům.    Je s podivem, že  jsem ten anatomicky výhodný mechanizmus neviděl u jiných profi nástrojů -... celý příspěvek >
Pergola - krb a gril, 29.2.2008
Krb s udírnou Vám obdivuji, ale cenu příliš nevěřím.
Zahradnické nůžky Fiskars - nic moc, 29.2.2008
To je jasné. Rozzlobil se Ježíšek. Dárky se mají rozbalovat, až je stromek usazen a nazdoben.
Kde začít?, 29.2.2008
Třeba kamennou zídku?
Vypalování trávy, 28.2.2008
 Souhlasím. Piliny a drcené větve (slámu nemám) kompostuji zásadně s ředěnými slepičáky, nejsou-li, tak močovina, příp. trochu Amofosu.  Jinak zůstanou v kompostu i 2 roky.
Vypalování trávy, 28.2.2008
Dusík dodá zemědělec. To je velmi snadné. Zato zlepšení struktury půdy a zvýšení obsah humusu v ní je k nezaplacení.
Další diskuze:  5152535455>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika