Příspěvky uživatele - 85.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hniloba letních jablek, 6.8.2008
Hnilobu si sám strom nejspíš nereguluje. Letos je tlak moniliózy nebývale silný, nejen u jablek
neznámý červ, 6.8.2008
Larvy Osenice (Agrotis) že by byly 7 cm dlouhé a 2 cm široké? To se mi nezdá. 
mravenci ve skleníku, 6.8.2008
Asi bych se bál ve skleníku zalévat vařící vodou. Docela funguje ten modrý prášek - Killer dust či Ant killer nebo tak nějak
Jestě k šarce, 6.8.2008
Obávám se, že zbavit se šarky na starých slivoních nelze. Je otázkou, zda i nemocné stromy nemohou nějaký čas dobře posloužit.     Mohou tu být ještě další problémy. Správné ozdravení a obnovení starého sadu nespočívá jen ve... celý příspěvek >
výběr sekačky, 5.8.2008
Zajděte do nejbližší prodejny, ať nemáte problémy se záručním servisem, nechte si poradit. Řekněte, že tu stejnou sekačku nabízejí na internetu o 1000 Kč levnější (asi se nezmýlíte), ať Vám dají aspoň 5% slevu.   Jinak těžko radit,... celý příspěvek >
výběr sekačky, 5.8.2008
Výběr je poměrně široký. Záleži na tom, co preferujete. Lepší značku, větší výkon motoru, menší hmotnost, větší záběr, mulčování, centrální stavění výšky,  ložiska, aj.
Rajčata - recepty, 5.8.2008
Při výrobě kečupu a protlaku jsem přišel na malý zlepšovák. Z lenosti, samozřejmě. Celá nekrájená rajčata večer podusím v minimu vody (víceméně jen v mokrém hrnci)  a do rána nechám vystydnout. Rajčata vypustí průhlednou lehce oranžovou vodu a... celý příspěvek >
odruda Wangenheimova, 4.8.2008
Mají-li stromy dostatečné přírůstky, asi bych pro uspíšení plodnosti omezil nebo vynechal předjarní řez.. Pokud kvetou a plodů je pak málo, hodilo by se ošetřit stromy při odkvětu proti pilatce. Pohnojením se asi nic nepokazí, pokud ale není půda... celý příspěvek >
Imunní švestka, 4.8.2008
Je to asi misto od místa různé. Já mám listy na Valoru dost šarkovité, plody ještě nemám. Valjevka má plody krásné, zdravé, listy sem tam bledou skvrnku mají. Hanita je i na listech čistá, chuťově sladká, výborná. Katinka přeplozená, plody docela... celý příspěvek >
stálobarevnost jiřin, 4.8.2008
Mám shodnou zkušenost jako Jiří Janča. Stačí si označit hlízy před uskladněním. Bohužel, jak už to bývá, ty nejcennější obvykle nejhůř přezimují.
Rajčata - recepty, 4.8.2008
Moje řeč. Přiznám se, že jsem ještě rajče neloupal. Asi je pak chutnější, ale kdo se s tím má spařovat? Střevní kyretáž říkáme blahodárnému působení slupek v dolní části útrob.
Cibulka perlovka, 4.8.2008
Myslíte tím něco jako šalotku, která tvoří trsy menších cibulek v květenství? Něco takového mi roste v trochu zanedbaném záhoně. Ty horní cibulky jsem teď přihazoval do sklenic k okurkám.
Rajčata - recepty, 4.8.2008
Taky přidám jeden. Zatímco jsem vyráběl kečup a protlaky, tchýně sterilovala pouze rajčata na čtvrtky bez ničeho (žádná voda, sůl, ocet) jen tak ve sklenicích.  Kyselost samotných rajčat a 100o stačí, že se nekazí. Používala je jen... celý příspěvek >
Višeň a třešeň, 4.8.2008
Jestli široko daleko není žádná jiná ušlechtilá třešeň, je lépe na jeden výhon přiroubovat jinou současně kvetoucí odrůdu. Ptáčnice i višně sice obvykle třešně opylují, nemusejí se ale krýt dobou kvetení nebo jen částečně. Taky lze volit nějakou... celý příspěvek >
Červivé třešně, 4.8.2008
Z čeho soudíte, že nejde o vrtuli?
Další diskuze:  1617181920>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika