Příspěvky uživatele - 151.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Javor, 8.2.2008
Po řezu namažte obvod - nejmladší letokruhy vhodným herbicidem. Nejdostupnější asi pro vás bude Roundup Klasik v malém balení. Natřít musíte do 8 hodin po řezu a 8 hodin by neměl zmoknout (u R - Rapid a Forte stačí hodina bez deště, ale tyto asi v... celý příspěvek >
Naviják na Vari, teru, dakr, agzat, 8.2.2008
Řětezy na kola. Zvýší záběr. Když jsem jezdil s dodávkou jen se zadním náhonem, sněhové řetězy jsem  nasazoval na blátě víckrát než na sněhu.  Ale v podstatě problém je ten samý jako u auta s předním náhonem. Velký náklad na zadní... celý příspěvek >
Ořezání ořešáku, 8.2.2008
Než ho začnete řezat, tak je potřeba vědět na jaké světové straně straně ořech sousedovi roste a zda to není jen zástupný předmět sousedského sporu. Proč ho chce ořezat. Stín, který na zahradu vrhá je toulavý, takže není zas tak moc zelenině... celý příspěvek >
Naviják na Vari, teru, dakr, agzat, 8.2.2008
Ano je pravda, že navíjecí buben na kole bude vyvolávat velkou sílu na ložiska a převodovku, která není na takový tah stavěna. Ale to si musí rozmyslet, kolik na maloktraktor naloží. Čím víc, tím blíže do šrotu. osobně bych pro takový případ -... celý příspěvek >
Traktorova Kosacka na 60 arov, 8.2.2008
Co koupit? To si musíte rozhodnou sá. Podle peněz, podle servisu, podle představ co se stroji chcete dělat. Jedno vám zaručím - žádný stroj vám nesplní všechna přání na 100%. Každý výrobek má své cnosti a neřesti, na některé práce je dobrý, na jiné... celý příspěvek >
Životnost dvoutaktního motoru, 8.2.2008
To se dá podepsat -na hobby práce si kupovat drahý stroj je nemoudré. Ale nešel bych si nic koupit do supermarketů, pokud nemá prodávaná značka stroje servisní síť mimo supermarkety. Stejně jako internetové obchody. Ještě bych zvážil dostupnost... celý příspěvek >
Kdo mi poradí?, 7.2.2008
To záleží jak velké sazenice si koupíte. Všeobecně semenáč roste pomaleji, než řízkovanec. Ale semenáče skoro nikdo nepěstuje. Potom záleží na kultivaru, menší logicky rostou pomaleji. Další drobnost je v kvalitě půdy, množství vláhy... celý příspěvek >
Traktorova Kosacka na 60 arov, 7.2.2008
Já ale psal rider a ne traktůrek. Nicméně pokud se vám stroj porouchal a máte tam několik motohodin, tak snad je ještě záruka. Ne?  Jinak osobně příznivcem této značky nejsem, na moje používání je to dost drahá značka. to raději levnější, ale za... celý příspěvek >
Naviják na Vari, teru, dakr, agzat, 7.2.2008
Pokud chcete naviják jen pro tento účel tak si udělejte dvě civky na kola. Když  zapadnete uvažte jeden konec lan ke stromu (na široký úvazek abyste nepoškodil kůru, respektive kambium stromů) a druhý konec upevněte do cívek. Jak pojedete,... celý příspěvek >
Traktorova Kosacka na 60 arov, 6.2.2008
Předně bych si položil otázku, zda musím celou zahradu každý týden sekat a nebo poseču jen nejbližčí okolí domu, kde se hodně pohybuje rodina a zbytek budu sekat tak 3 x do roka jako tzv. rozkvetlou louku. Taková zahrada je příjemnější pokud není... celý příspěvek >
Naviják na Vari, teru, dakr, agzat, 6.2.2008
Záleží co s tím chcete tahat. S ohledem na váhu těchto strojů, jednu osu lepší bude to dřevo vzít do ruky. Možná, že až si naviják vyrobíte a budete ho používat, tak pokud budete sám, naběháte se třeba víc, než když to polínko odnesete. Mám... celý příspěvek >
Ptačí zob, 5.2.2008
Tis je jedovatý. Ale malé děti máte malé jen chvilku a to je ohlídáte (lépe ty tisy než děti). A tis vám bude dělat parádu na zahradě stejně jako děti které dorostou v dospělé lidi. Navíc kdysi jsem slyšel jednoho špičkového dendrologa, který právě... celý příspěvek >
Ptačí zob, 4.2.2008
Ptačí zob, stejně jako většinu keřů se sázi asi 3 ks na metr. Od plotu ho vysa´dte tak daleko abyste okolo něj prošla, pokud ho chcete stříhat. Pokud ho můžete stříhat z druhé strany plotu, můžete samozřejmě blíž. A jak daleko -záleží jak... celý příspěvek >
Ochrana dřevěného plotu, 4.2.2008
Vyjetý motorový olej odevzdejte u čerpací stanice nebo ve sběrném dvoře jako nebezpečný odpad k odborné likvidaci. Pokud děláte nový plot, ošetřil bych suché dřevo impregnací proti dřevokazným houbám (výběr je celkem slušný) a asi bych uvažoval okud... celý příspěvek >
3/8 nebo 0,325, 4.2.2008
Silnější řetěz vyžaduje silnější motor a naopak. Takže vybírejte pilu podle vašeho užití a nechte tam ten řetěz co byl dodán výrobcem. Výměna za iný znamená jiná lišta, jiná řětězka. A broušení. Musíte vědět jestli máte řetěz s kulatým nebo hranatým... celý příspěvek >
Další diskuze:  1617181920>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika