Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata - fleky na listech - co to je?, 26.6.2012
Dithane DG Neotec - již jsem ho studoval, je ale jen kontaktní takže rostliny pořádně poumývat. 
Teska, Fenix, Harbinger, Dixired, Favorita Morettini 3, 26.6.2012 Obsahuje fotku
Nevím co to je za odrůdu, kupoval jsem ji jako nektarinku. Je ve zralosti celá červená s tmavě žlutou dužinou a červeným okolo pecky.
Odolný škůdce na rajčatech, 26.6.2012
Choroba vinné révy, 26.6.2012
Zdravím Vás Paľo, všechnu Kodrjanku co mám tak je moje vlastní nařízkovaná z jedné původní sazenice. Ještě mám další v Mikulově a ta byla vloni bez ošetření a prosperovala nádherně až do jarních mrazů. Teď jsem se na ni díval a nenašel jsem ani... celý příspěvek >
Odolný škůdce na rajčatech, 25.6.2012
Podle čeho soudíte že máte to samé? Tady je jen záběr na nějaké mušky a chybí celkové záběry na rostlinu a na listy. Příčin může být xy ale je potřeba více podkladů. Mi taky žloutnou listy na různých rajčatech ale každý je jinak barevný, každý se... celý příspěvek >
Melounoviště 2012, 25.6.2012 Obsahuje fotku
Aktuální stav tří nej...
Choroba rajcete?, 25.6.2012
Fotku nemáte?
Fotky vaší sklizně 2012 - od ředkviček po melouny, 25.6.2012 Obsahuje fotku
Krom okurků a paprik ze skleníku a foliáku, je týden hotova první čtyřlitrovka kvašáků z přerostlých nakladaček, venku jsem sklidil první lilek, cuketu, v plném proudu jsou maliny, začíná další várečka jahod, samozřejmě rajčata několika odrůd, rajče... celý příspěvek >
Balkonová keříčková rajčata - odstraňování listů, 25.6.2012
Nechte to tak jak to je, ony Vám ty spodní a vnitřní stejně sežloutnou, a až se tak stane, tak jen je pak odstraňte. Např. Vilma bude mít tolik plodů že se budete za chvíli ptát jestli nemáte nějáké odstranit aby slunce mohlo i na listy .
Choroba vinné révy, 25.6.2012 Obsahuje fotku
Před chvílí konečně přestalo pršet a venku je 16°C, počkám ještě týden na další ošeetření aby nebyly hned po sobě, zatím napadené střapce odstraním (ještě že jsem neudělal probírku po odkvětu). Chtělo by to i probírku v réví ale zase mám obavy že... celý příspěvek >
Choroba vinné révy, 25.6.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den Paľo, přikládám snímek interspecifické stolní odrůdy Kodrjanka (vpravo) a obyčejné z Velkých Bílovic které se vzájemně prorůstají. Ohodnotil bych to asi takhle - "Pěšky jako za vozem" Padlí nebo plíseň? Na listech je plíseň, přímý... celý příspěvek >
Kdy zaštipovat vrcholky rajčat ve skleníku, 25.6.2012
Konkrétně Ildi vyštipujte pečlivě nebo se s tím později nedomluvíte, roste velmi bujně a má hodně velké vijany.
Pomozte prosím s muškáty, 25.6.2012
Zkuste jednu rostlinu vyjmout ze zeminy a podívejte se na kořeny, pokud jsou hnědé bez nových bílých "přírustků" tak je něco špatně. Já letos poprvé použil do zeminy kompost a hodně vlastních muškátů (ale i jahod)  mi prostě nerostlo nebo... celý příspěvek >
Pomozte prosím s muškáty, 25.6.2012
Jakou máte zeminu?
Choroba vinné révy, 25.6.2012
Zajímavé, OL u tykvovitých je nula, u "Peppers and other Fruiting Vegetables" jeden den, velmi zajímavé, až se mi to zdá nemožné. Co se týče napadení bobulí tak je u některých odrůd (např. Kodrjanka, obyč. a neznámé odrůdy také)... celý příspěvek >
Další diskuze:  4647484950>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika