Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Znečištění vrtu utonulým hlodavcem?, 9.7.2012
Mám vrtanou studnu která má průměr 40 cm a je asi 5 m hluboká, voda se čerpá asi z hloubky 4m do nádrže 800 litrů která slouží jako zásobník vody a zároveň vodu ohřívá. Je napojena na Darling který přivádí spodem vodu ze studny a studená voda... celý příspěvek >
Kdy sklízet jaké odrůdy?, 4.7.2012
Rozšířil bych otázku kdy sklízet o "k jakému účelu sklízet". Oranžový (botanická zralost) Hamík i Vlasta vypadají atraktivně ale jsou již měkčí (víceméně tak jako každá jiná paprika) a hodí se spíše ke konzervaci, k přímému konzumu sklízíme tyto... celý příspěvek >
Balkonová keříčková rajčata - odstraňování listů, 4.7.2012 Obsahuje fotku
To je zajímavé, v jak velkých nádobách je pěstujete? Na snímku jsou rostliny z předloňska a ani ty nejsou nějak zvlášť husté, co je pěstuji tak nikdy nějak nezarůstaly. Snad ta velikost květináče může hrát roli nebo více dusíku?
Mravenci na broskvoni, 4.7.2012
Jsou to v drtivé většině ty  "klasické" sedmitečné a jsou snad úplně na všem co je zelené. Letos jsem poněkud zanedbal obnovu lepivých nátěrů na kmenech a tak jsem provedl ošetření postřikem, krátce na to nastoupily berušky a mšice likvidují ve... celý příspěvek >
Mravenci na broskvoni, 4.7.2012 Obsahuje fotku
Již delší dobu letos pozoruji abnormální výskyt berušek, mšic je hodně ale berušky jim dávají na frak, mravenci utírají nos. Bohužel fotky jsou z telefonu a ten zaostřuje všude, jen ne tam kam má.
Kroucení listů u rajčat - proč?, 4.7.2012 Obsahuje fotku
Přikládám dva snímky P.B. na posouzení. Ten třetí není P.B., jak jsem se mylně domníval, ale polotyčkové Volove Serdce.
Prve merunky už dozrievaju, 4.7.2012
Hezké meruněčky, hezké . Já měl čtyři stromy ale za těch 20 let dohromady nikdy pořádnou úrodu, vyklátil jsem je. Žena je meruňková (já je nemusím) a tak se jedu podívat do Sedlece po kolika se "nám" tam tentokrát urodily .
Svetle fleky na listech vinne revy, 4.7.2012
V noci u nás lilo a od rána je dusno a vlhko, nádherně "sterilní" prostředí pro rozvoj plísně. Ridomil mám koupený, ošetření révy bude nejvýše nutné, rajčat asi také.
Okurky nakladačky, 3.7.2012
Ošetřete proti Sviluškám.
Rajcata - zlutave skrny na listu a hnedave vespod, 2.7.2012
Plíseň to nebude podle popisu určitě, spíše Septorioza.
Teska, Fenix, Harbinger, Dixired, Favorita Morettini 3, 29.6.2012
Jak jsem již uvedl, kupoval jsem ji jako nektarinku a nevím co je to za odrůdu, dokonce jsem žil v domnění že se o nektarinku jedná. Byl bych velmi rád kdybyste mi Petře, nebo někdo jiný, pomohl určit co to může být za odrůdu. Je to skvělá, celkem... celý příspěvek >
Lilkoviště, 29.6.2012
Lilky jsou venku nádherné ale útok Svilušky na okurky v sousedství velký.
Melounoviště 2012, 28.6.2012
Plody jsou špatně opylené, zvláště u prvních květů je to celkem normální. Můžete zkusit opylovat i ručně nebo štětečkem, já to zkoušel dnes brzy ráno, i květy z foliáku jsem přinesl, ale pokud v květech např. stojí voda tak je výsledek nejistý.
Rajčata - listy do ruličky, 28.6.2012
A kompost nebo hnůj jste dával?
Balkonová keříčková rajčata - odstraňování listů, 26.6.2012 Obsahuje fotku
Patrně jste nepochopil ironii a navíc, dotaz byl na keříčková balkonová rajčata. Na včerejším snímku máte Vilmu, nevím jak vypadají tato rajčata jinde ale nevím co bych na ní ulamoval nebo střihal, jak jsem již psal, vnitřní listy sežloutnou... celý příspěvek >
Další diskuze:  4647484950>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika