Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 5.2.2013
to Mičurinec - do rajčete které má tuhou slupku se nedá normálně kousnout aniž by dotyčný nebyl pocákán na triku, zvláště pokud je slupka tenká a rajče vodnaté. Podobné vlastnosti má Cherrola a praská o dušu.
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 5.2.2013
to Mičurinec - Zlatavu jsem ještě nepěstoval ale pokud vidím obrázek toho račete a jeho řez, tak dle osobních poznatků s jinými odrůdami této "skladby plodu" (tenká stěna, hodně šťávy) si dovolím tvrdit že Zlatava je předurčena k praskání
Trvanlivé jmenovky s odrůdami, 5.2.2013
V Olomouci má stromky v guči (oddělené guče) a až ho koupíte tak tužkou na provlékací jmenovku napíše odrůdu a dá na stromek. Taková je má zkušenost.
Pěstování rajčat 2013, 5.2.2013
Taky jsem je používal ale přešel jsem na obyčejné plastové výsevní misky. Ty od mlíka uměly natáhnot vodu, zvláště pokud se do nich na dně udělaly otvory, tím pádem změkly, jejich velká výhoda je to že jsou hranaté a tudíž skladné.
Kdy zasít semena?, 31.1.2013
Papriky všechny a rajčata určená k pěstování v květináčích jsem už vysel.
Zelenina ve skleníku v zimě, 29.1.2013
A jak se světlem? Zelenina potřebuje i světlo.
Kolik utrácíte za semínka?, 29.1.2013
A co když je to jen a jen koníček tak jako spousta jiných?
Nejchutnější rajčata, 16.1.2013
Tigerellu ne, ne a ne. Chuť nemá a navíc pevná slupka drží měkou vodnatou dužinu pohromadě, stačí nakousnout a jste pokecaný až za ušima.
Nejchutnější rajčata, 14.1.2013
K bodu 5 a 6, na to jsem přišel i já již před dvěma lety v čistě amatérských podmínkách. 
Rajčata F1, 9.1.2013
Jak tak již několik let pídím po netu za semínky rajčat, vrtá mi hlavou jedna věc. Jsou semena "neoriginálních" prodejců nebo spíše v neoriginálním balení skutečně F1 tak jak mají být??? Pokud jen sleduji snímky odrůd tak zjišťuji že pod jedním... celý příspěvek >
Pěstování rajčat 2013, 8.1.2013
Roubovaní pro rostliny venku nemělo žádný smysl, měl jsem vedle sebe rou i nerou odrůdy ale rozdíl jsem nepozoroval. Spíše než roubování je zapotřebí teplo a slunce. Ale abych jen neoponoval tak možná zkusím naroubovat něco do skleníku a... celý příspěvek >
Nová rajčata Semo, 8.1.2013
Zelené odrůdy jsem měl tři, předloni Green Zebra, Izumrudnoe Jabloko a vloni Samocvet Izumrudnyj. Chuťově vynikající s jedinečnou štiplavou ostrou rajčatovou chutí je Samocvet, bohužel praskání je u něj přímo neštěstí. Měl jsem ho v květináči na... celý příspěvek >
Nová rajčata Semo, 8.1.2013
Odrůdu Corzaro nabízelo vloni Semo jako ekvivalent San Marzana, obě jsem vysadil ale bylo to neštěstí. Hlavní vinu nese špatné počasí, tyto tyčkové odrůdy jsou holt "stavěné" na teplo a slunečno. To keříčkové odrůdy stejného nebo podobného typu... celý příspěvek >
Sušené švestky, povidla, 18.12.2012
Jablka sušíme také a jsou mňam.
Rajče na sušení, 18.12.2012
Dle převážně italských receptů jsem zpracovával sušená rajčata několika způsoby. 1. namáčení v octové vodě po dobu asi 2 hodiny, osušení zalití olejem. 2. spaření v octové vodě, osušení, zalití olejem 3. zalití "vařícím" olejem 4.... celý příspěvek >
Další diskuze:  3637383940>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika