Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jahodnik, 11.2.2013
Vyséval jste někdo letos Delician a Grandian? Jak Vám klíčí? 
Melounoviště 2012, 11.2.2013
Pokud chcete podnože nebo jiná semena tak si je objednejte přímo u Sema, nebo si na jejich stránkách najděte jejich dealery a objednejte si to u nich. Já to dělám přes dealera a jsem maximálně spokojen, pokud se prodejce k této službě nebude chovat... celý příspěvek >
Melounoviště 2012, 11.2.2013
Sprinter je v pohodě na melouny i okurky. Jen se musí vysévat asi týden po melounech protože má mohutnější růst než Atlas (ten vysévám tři dny po melounech). Hůře se to roubuje pokud jsou rozdílné síly stonků.  Atlas jsem měl i vloni ale hodně... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 11.2.2013
Tak to jste měla nejspíše žluté Ildi. Co se týče dotazu výše, tak Perun je celkem úrodná odrůda a roste jako "plevel". Již Perun ale nepěstuji protože hodně praská a je pro mne na přímý konzum "suché", Ildi ho překonává ve všech směrech.
Kompost z kompostáren u skládek, 7.2.2013
Teď jsem si nabíral do kýble zeminu na přísady kterou tady máme na hromadě. Je do splavenina z polí která byla vybagrována při zhotovení nových rygolů okolo cyklostezky, v místech kde doposud žádný provoz motorových vozidel nebyl, přímo "ekozemina".... celý příspěvek >
Papriky - klíčivost semen, 7.2.2013
Poslední dobou jdu hlavně po těch kvadratických, když mají teplíčko a sluníčko tak jsou v pohodě a rodí i celkem bohatě, samozřejmě že jsou ve skleníku nebo foliáku. Ani u nás na jihu jihu v posledních letech neriskuji neúrodu. U kvadratických a... celý příspěvek >
Papriky - klíčivost semen, 7.2.2013 Obsahuje fotku
Od pí. Teclové Žluťásek (to je jedinná odrůda se kterou od ní počítám) ok, Sluníčko nic, vlastní semena ok, jen starší ze sklizně 2008 jsem po týdnu podséval. Z ruských nebo holandských semen klíčí jak co, vcelku jsem však s většinou... celý příspěvek >
Aky je rozdiel medzi tyčkovými a kričkovými rajčatami?, 7.2.2013
Pane Stanislawe, člověk rád poradí ale o tak základních věcech je potřeba se informovat již při nakupování nebo před ním, najít si na netu nebo tady na diskuzi informace, a že jich tady je. Já vím že je jednodušší založit novou diskuzi ale myslím že... celý příspěvek >
Aky je rozdiel medzi tyčkovými a kričkovými rajčatami?, 7.2.2013
Celkem podstatný, i vzhledem k tomu, že jste nejdříve nakupoval a potom se ptal.
Vytápění skleníku, 5.2.2013
Vzhledem k tomu že jste psal i o zámkové dlažbě tak bych si tipl že skleník slouží spíše jako rychlírna pro přísady než pro pěstování zeleniny. Já mám ve skleníku i záhony.
Vytápění skleníku, 5.2.2013
Vytopit skleník nyní v zimě na krásných 18° asi nebude levná záležitost, začátkem dubna už je to o něčem jiném. Jedná se tedy o elektřinou vytápěný skleník, pochopil jsem dobře? A ta voda akumuluje teplo až je venku slunce.
Skleník z petlahví, 5.2.2013
Já se zase divím proč host - xxx.xxx.76.52 vkládá stejné příspěvky na více místech.
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 5.2.2013
Než jsem se dal na soudky tak jsem pěstoval i Citrinu. Ta mi chutnala, měla i takovou tu ostřejší rajčatovou chuť, nenašel jsem však pro ni využití.
Rychlení keříčkových rajčat, 5.2.2013
Tak brzkou sklizeň max. u rostlin v kýblech které budete v případě chladného počasí schovávat do tepla. Zkoušel jsem vysazovat začátkem dubna kdy bylo nádherné počasí ale v okamžiku kdy se ochladilo, a navíc nesvítilo slunce, tak rosliny prostě... celý příspěvek >
Vytápění skleníku, 5.2.2013
Nenapsal jste dost podstatné věci, a to jak velký máte skleník, protože 3,5 m3 vody už nějaké to místo zabere, jak ho vytápíte, co v něm tímto způsobem pěstujete a hlavně v jakém ročním období se tak děje. O víkendu jsem se trochu rýpal ve... celý příspěvek >
Další diskuze:  3637383940>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika