Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování rajčat 2013, 29.3.2013
Větrat nemusíte, jen udržujte substrát lehce vlhký aby neobeschl. Až semena vyklíčí a porostou tak folii sundejte.
U vám také raší česnek?, 29.3.2013
Já sázel v druhé půlce prosince a už vylezl. Zkuste opatrně nějaké místo odhrábnout a podívat se v jakém je stavu.
Co vaše réva? (2013), 28.3.2013
Nebýt těch mínus deset  2.dubna tak to docela ujde.   Zatím nestříhám, spíše jsem jen zastřihával do zeleného abych měl nějaký náhled. Zatím to vypadá dobře. PS: Já už si snad ani nepamatuji kdy se mi počasí v tomhle podělaném... celý příspěvek >
Jakou koupit kvalitní folii na foliovník, 28.3.2013
Já mám foliák na "stabilno" už čtvrtým rokem. Folii nesundávám protože její přesahy jsou zahrabány do země, zasypány zeminou, konstrukce foliáku ukotvena v rozích, k zaraženým do země kusům lešeňových trubek. Foliák musí být uchycen velmi dobře aby... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 28.3.2013
A hlavně pořádné sobí palčáky z Laponska, aby nezáblo do prstů. 
Mrazy v březnu 2013, 27.3.2013
Pane Petře, a v jakém stavu máte pupeny? Dokud není utržený plod na talíři, tak se nedá hovořit o celkové spokojenosti, spíše jen o nějaké dílčí . Když si představím co je ještě letos čeká...!?!
Mrazy v březnu 2013, 27.3.2013
Ledovce tají a proto je nyní zima, ledovce tají a proto bylo v únoru teplo???
Pěstování cibule ze semen - jak na to?, 27.3.2013
Tuto zelenou nať použijte jako čerstvou zeleninu a další cibuli vysejte přímo na záhon.
Vadnou sazenice, 27.3.2013
Toto umí udělat děložní lístek, nebo Vám to udělal pravý list? Ono se zase tak moc nic neděje, o to pak zasadíte rostlinu hlouběji.
Mrazy v březnu 2013, 27.3.2013
Zřejmě jsme byli posledních pár let zvyklí na březnové dvacítky a když se to teď vrátilo k normálu, tak se divíme. Opět musím konstatovat co se zahrady týče, není problém tato zima, ale to teplo které bylo. S tím bazénem máte pravdu, před... celý příspěvek >
Hnojení, postřiky rajčat - rady, 26.3.2013
Rajčata hnojím převážně Kristalonem, při ošetření proti chorobám umím přidat do postřiku již zmíněný Hycol. Co se postřiků týče, tak nelze návod globalizovat. Záleží to jen a jen na dané lokalitě a aktuální počasí v ní. Nemám zájem chemicky... celý příspěvek >
Melounoviště 2012, 26.3.2013 Obsahuje fotku
Pro roubování potřebujete aby byly stonky přibližně stejně silné. Sprinter má silnější stonek než Atlas a pokud by se vyséval dříve tak se nedá použít na určité metody roubování (přiložení proti děložnímu lístku). O víkendu v neděli jsem vysel... celý příspěvek >
Pěstování rajčat 2013, 25.3.2013
To se mi ani nezdá možné, nějakou fotku nemáte? V jaké fázi Vám rostliny odcházejí, čím zalíváte? Dvacet stupňů je dobrá teplota, pozor na ofouknutí studeným vzduchem, žádná hnojiva nebo lignohumáty do zálivky, zeminu udržovat jen vlhkou. Vysévám i... celý příspěvek >
Elektrický Rotavátor, 22.3.2013
Ten hrot je ten plocháč na opačné straně toho kolečka. Vyšroubujete, otočíte kolečkem vzhůru a nastavíte dle otvorů hloubku.  Standartně mám nastaveno na největší zápich, aby radličky lezly do země co nejvíce. Kolečko má sloužit na "přesun"... celý příspěvek >
Elektrický Rotavátor, 22.3.2013 Obsahuje fotku
Já mám taky těžkou půdu ale pustit se do ní s elektrickým rotavátorem pokud není zrytá, tak to bych měl strach že ho "sedřu". Mám EM 1000 a je na něm i nastavitelný hrot, který supluje ve Vašem případě ta zámkovka. Jsem s ním spokojen a to co po něm... celý příspěvek >
Další diskuze:  3132333435>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika