Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování rajčat 2013, 19.4.2013
Já včera vysadil jednu Děvočku ven a chystám se i na Berry, sazenic je na pokusy dost. Sice napršelo do hromady zeminy ale snad něco vyberu a pustím se do sázení soudků do velkých květináčů a kýblů. Počasí je teplé a před případným ochlazením schovám... celý příspěvek >
Rajče "Skvrnitý říman"?, 18.4.2013
Odolnost teď nevím ale nesmíte kolem nich chodit moc blízko s konvou nebo zabrousit na ně vlhkým pohledem ; praskají hodně. 
Rajče "Skvrnitý říman"?, 18.4.2013
Zkoušel jsem před dvěma lety několik červených strakatých odrůd a musím říci že horší rajčata snad ani nejsou. Primát v tom držela právě Tigerella. Vodnaté plody, bez chuti, tvrdá a tenká slupka kterou nůž "nebere" a když se do ní zakousnete tak je... celý příspěvek >
Konstrukce foliovníku omotaná strečovou folií - ano či ne?, 16.4.2013
Strečová folie se Vám do roka rozpadne, stejně jako obyč igelit nebo mirelon. Osobně jsem vše vyzkoušel abych ochránil folii na hranách konstrukce.
Cherry rajčátka po přesazení vadnou, 15.4.2013
Dala jste je do stínu? V žádném případě nesmí ze začátku na přímé slunce.
U vám také raší česnek?, 15.4.2013
Vylezly mi letos česneky z výsadby na podzim r. 2011 (a nejem mi) které jsem měl za "schnilé".
Střih jabloně - je správně?, 15.4.2013
Vážení přátelé, to co tady o tvarování stromu píšete, tak nad tím mi padá brada údivem, protože tomu absolutně nerozumím. Čím více se to snažím pochopit, tím více jsem z toho "na větvi". To jsou přímo vědecké práce, které mi jako těžkému amatérovi... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 15.4.2013
Teploměr v autě ukazoval před sedmou +1, u baráku skoro +7, ve skleníku něco kolem +5°, na severní straně skoro 9°!!! Auto stojí na "náměstíčku" mezi rodinnými domy, lehce jsem zasakroval a prostě jsem musel vzít škrabku a seškrabat to. Nebyla to... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 15.4.2013
Meruňky už nemám ale zato jsem dnes ráno opět škrábal námrazu na autě. Ale čemu se vlastně divím, vždyť květy se do týdne otevřou, tak abychom neměli náhodou moc bohatou úrodu.
Rajčata + papriky + okurky ve skleníku, 15.4.2013
Ve skleníku nebo foliáku sice neprší ale je tam vhkost taková, že jsou na listech rajčat kapky vody, zvlášte pokud jsou společně s okurkami nebo paprikami. Suchý vzduch je potřeba k tomu aby listy nebyly vlhké a to v obyčejném skleníku nebo foliáku... celý příspěvek >
Paprika amy, 10.4.2013
Hnojení není v této fázi nutné, přísada roste jako divá i bez hnojení. Mám jednu-dvě takové malé papriky ale všechny ostatní rostou pěkně. U těch dvou musí být nějaká růstová porucha, bo mají stejné podmínky jako ostatní.
Citronovník - opadávání listů, 8.4.2013
Záleží i na jaké podnoži je naroubován. Já je měl první zimu v nějakých 15-16ti stupních a opadaly všechny kompletně, citroník ale nemám ani jeden.
Citronovník - opadávání listů, 8.4.2013
Od toho je ta diskuse, víc hlav, víc rozumu.
Sazenice paprik do foliovníku už teď?, 8.4.2013
Pokud se noční teplota ve foliáku bude pohybovat na pěti stupních tak není problém (vyzkoušeno vloni), když by měla klesnout k nule tak je dobré přehodit na přísady bílou netkanou textilii. Musí se však jednat o krátkodobé záležitosti, jeden, max.... celý příspěvek >
E-shop KPR, 5.4.2013
Ještě něco, když se chcete vytahovat tak zareagujte na příspěvky "spokojených" uživatelů výše.
Další diskuze:  3132333435>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika