Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Povadlé okurky, 3.6.2013
Okurka umí ve skleníku svěsit listy když na něj nebo ni přímo praží slunce, v tomto případě je ovšem navečer už zase óká.
Krtek - a je to, 3.6.2013
Já osobně jsem přesvědčen že toho krtka na ty vidle naberete a odnesete za potok, stejně tak to dělám i já. Někdy mi sice při tom spadne na kompost ale to už je věc jiná. Já pozoruji jejich stále větší aktivitu, minulý víkend zhotovený záhon na... celý příspěvek >
Kompost na balkoně, 3.6.2013
Možná kdyby se tam postavila kadibudka tak by to bylo 2 v 1 a za nějakých pár let by nějaký ten plný pytel kompostu byl. 8o)))
Roubované melouny - choroba, 1.6.2013
"za měsíc nebudete větět kam vést šlahouny melounů" To je hezký 8o)))
Poraďte prosím, co to je za napadení listů slivoně, 31.5.2013
Mšice, navíc pokud jsou tam mravenci tak je to jisté.
Škůdce v rajčatech, 30.5.2013
Možné je samozřejmě cokoliv, já však měl rajčata v nádobách se zeminou s koňským hnojem a zdeformovaly se, dal jsem je na záhon byly óká. U mě to považuji za jednoznačnou záležitost, letos žádný hnůj, žádné tyto deformace, ani na rajčatech, ani na... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 30.5.2013
Píšete to přesně, roboty ako na kostole, jenže ten můj je pětadvacet kilometrů a když se vracím z práce tak akorát zvoní na večernú omšu, a aby toho nebylo málo tak mne čeká ještě celý den v práci v sobotu a neděli. Stíhám každý den navečer tak... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 30.5.2013
U mne se jedná hlavně o 3-4 leté hlavy které doposud nebyly natvarovány, stručně řečeno, je to výhonová džungle. U těch co již rodily by to neměl být problém.
Co vaše réva? (2013), 30.5.2013
Tak na ty poslední zálistky si musím dát pozor, abych pravdu řekl tak tohle jsem nevěděl a vylámal vždy všechny. Předevčírem jsem poprvé zkoušel roubovat révu na zeleno (tak jak to dělám s melouny), jsem zvědavý jak to dopadne.
Škůdce v rajčatech, 30.5.2013
Zasvinili, bohužel.
Mšice na třešních, 30.5.2013
Pokud je navíc horko tak se lep krásně slije a je hladký jako sklo. V jiné diskuzi jsem dával fotku jak vypadají letorosty třešně po aplikaci lepového pásu. Nevím kam mšice zmizely ale nejsou tam. Ještě zkouším i sypat prášek Defeat Dust na zem okolo... celý příspěvek >
Avokádo a jeho pěstování, 30.5.2013
Já pichl dvě pecky také přímo do zeminy, vlhko, teplo a netrvalo to ani tak dlouho (měsíc?) a už to roste a má to první lístky.
Co vaše réva? (2013), 30.5.2013
Díky za pozdrav a opětuji ho. Na drátěnkách mám samozřejmě přidrátováno ale na těch horních obloucích je to už poněkud problém. "Kulturní" odrůdy (těch je většina) vylámu na dvě květenství na tažni s tím, že to doladím až po odkvětu a "divočáky"... celý příspěvek >
Mšice na třešních, 30.5.2013
Jednoduché řešení, vezmu nějakou špachtli nebo plochou třísku, lepový pás objedu několikrát dokola a je to jako "nové". Nátěr obnovuji tak 1x za sezonu.
Škůdce v rajčatech, 30.5.2013
Jako původce těchto anomálií se uvádí kyselina dichlorfenoxyoctová (2,4 - D), ale o tom už tady bylo hodně příspěvků.
Další diskuze:  21,  22,  23,  24,  25  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika