Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky v kontejneru obalené mšicemi, či co to je?, 30.7.2013
Na mšice na paprikách, na růžích a na broskvoních se mi osvědčil i Pirimor, na jabloních CALYPSO 480 SC. Každopádně mi zabraly všechny a druhý den byly mšice dole.
Jen si tak trochu postěžovat, 30.7.2013
Nechci Vás v žádném případě odrazovat ale myslím že v podmínkách nás drobných zahrádkářů (u mne zvlášť) je toto velmi těžce realizovatelné. Umím vrazit do zahrady hodně ale toto je už finančně a časově neakceptovatelné.
Papriky v kontejneru obalené mšicemi, či co to je?, 30.7.2013
A nemůžete ty mšice či co toje vyfotit a dát sem snímek? Mospilan na mšice zabírá.
Je to padlí nebo plíseň šedá?, 30.7.2013
Já bych to tipl opět na úpal, hlavně podle té prostřední bobule.
Plíseň rajčat, 29.7.2013
Jen dopřesním, jedná se o hnojiva která dodají rostlinám vápník postřikem na list, protože ho rostlina nemůže přijmout kořeny. Wuxal Kalcium to musí být, s Harmonií zkušenosti nemám, pokud je varianta s vápníkem tak pak určitě ano. Letos zatím... celý příspěvek >
Melounoviště 2013, 26.7.2013
Před chvílí jsem dostříkal a již velká přítomnost mravenců poukazovala na výskyt mšic. Mšice na melounech jsem ještě neměl, je to síla, vzal jsem je Magusem + Rovral + smáčedlo + tekuté slepičince.
Kolik plodů nechat u hokajdo?, 25.7.2013
Tykvím ani dýním plody neodstraňujte, rostlina si to pořeší sama. To už máte na Hokaidu tolik plodů? Mě zatím všechny malé shodila takže možná, možná jeden prcek tam je, je však nebezpečně žlutý a nejspíše půjde taky do kytek.
Choroba révy, 25.7.2013
Díky, prubnu ho, v tomto případě dlouhá OL nebude vadit, Falcon nechám na zrající bobule. Ještě k účinku toho mixu, je možné že se padlí dál nešíří ale každopádně není vyléčené, ještě to omrknu zítra před postřikem.
Choroba révy, 25.7.2013
Ani v Mikulově mi tento mix nezabral (Kodrjanka).
Melounoviště 2013, 24.7.2013
Tak konečně příznivé info, jen tak dále.
Choroba révy, 24.7.2013
Vinařské potřeby jsou tady pod Pálavou na každém rohu, jak vyrazím do terénu tak se zkusím na ten Hycol K zeptat, kdyžtak potom odpoledne v BV. Jaké je jeho primární využití? Ráno jsem narychlo přidrátoval ke střapcům nastříhanou bílou textili,... celý příspěvek >
Choroba rajčat?, 24.7.2013
Ten vápník byl do textu přidán jen jako analogie neschopnosti rostliny přijímat určité živiny. Wuxalem K. ošetřuji v květináčích cíleně odrůdy které nedostatkem vápníku trpí, v této fázi je to jedna ze dvaceti, tu každopádně vynechám a zkusím se... celý příspěvek >
První broskvoně dozrávají, 23.7.2013
V pondělí má být u nás na jihu 37°C, začal jsem broskvoně tento týden každý den zalívat.
Choroba révy, 22.7.2013
Ano, včera navečer a ještě jsem tam dal listové hnojivo. Dnes jsem koupil Falcon ale ten zatím nechám. Ze včerejška mi z mixu zbylo pět litrů namíchaného Discusu, zítra do něj přidám Kumulus a vezmu přerostlou a zanedbanou Kodrjanku. Neztratí ten... celý příspěvek >
Choroba révy, 22.7.2013
Některé listy jsou již děravé, vypadá to jako vyžrané od něčeho, chystám se dát listové hnojivo.
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika