Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lilkoviště, 7.8.2013
Ty bestie se shlukují na poškozeném stonku, co jim tam chutná nevím, mšice tam nejsou. Chtěl jsem na to poškození sypnout Dust ale zapomněl jsem, snad nebude do večera stonek překousaný.
Sklizeň rajčat 2013, 6.8.2013
V neděli jsem sklidil první várku rajčat do sušičky, bylo jich na 4 plata ale je to spíše zatím na snězení než nakládání do oleje. Nakupuji semena podle snímků na přebalu a podle popisu. Mnohé odrůdy však vypadají jinak než na snímku což je... celý příspěvek >
Je to hokkaido?, 6.8.2013
Hokkaido je specifické svou chutí a trvanlivostí, tyto vlastnosti jiná dýně těžko bude nahrazovat. Myslím že ji budete moci zpracovávat jako Hokkaido ale je otázka jakou to bude mít chuť.
Nemoc rajčete?, 6.8.2013
to KUKY - i já doma pozoruji že cítím více než familie, možná je to z většího pohybu na čerstvém vzduchu. Příklad je smrad z cigaret od sousedů, já už zavírám okna a babinec ještě necítí nic, a to jsme všichni nekuřáci.
Co vaše réva? (2013), 6.8.2013 Obsahuje fotku
Vosy se u domu zatím věnují mšicím na broskvoních ale na zahradě už útočí na zrající révu. Na bobulích doma se objevily nějaké "vykousance" a tak jsem pro sichr začal střapce balit do pytlíků. Začíná se vybarvovat Kišmiš Luč., Ustojčivyj Dok. zatím... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 6.8.2013 Obsahuje fotku
Kodrjanku u nás na jižní Moravě od včerejška již konzumuji. Nejedná se o celé střapce protože ještě nedozrály všechny bobule, a tak to probírám jak malé švestky. Kodrjanka možná kvete o něco později než jiné odrůdy ale rychle nastupuje do zralosti.... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 2.8.2013
Sungold F1 mám i já poprvé a je chuťově výborné, pokud se však nechá vyzrát, tak po utržení a následném umytí před konzumací umí praskat. Mám ho ve skleníku a venku v květináči kde má pravidelnou závlahu, tady neprasklo ještě ani jedno.
Ekologická ochrana rajčat, 1.8.2013
Možná proto, že nepřináší to co se o něm píše v reklamách, a bylo toho tady již napsáno hodně.
Dixired, Fenix, 1.8.2013
Díky, ještě se zaměřím na tu oddělitelnost pecky.
Jak se zbavit krtka, 1.8.2013
Něco podobného jsem řešil s klepajícíma PETkama, mohu to zkusit i s plechovkama. Petky však jsem zrušil poté co si krtek udělal hromádku přímo pod ní a svou cestičku udržoval přímo okolo roxoru zapichlého v zemi. O víkendu jsem na dvou místech... celý příspěvek >
Papriky - 2013, 1.8.2013
Trojice odrůd o Moravoseedu (Garnet, Kubista, Paradise) se mi velmi zalíbila a prozatím splňují mou představu o tom jak má kvadratická silnostěná paprika vypadat. Daly by se již v technické zralosti sklízet ale nechávám je dozrát, pro sklizeň v... celý příspěvek >
Foto jezírka tvořeného spodní vodou, 31.7.2013
Jestli ta labuť není umělá tak bych se chtěl zeptat jak startuje když chce odletět? Co vidívám tak potřebují celkem dlouhou vodní plochu na vzlet.
Jen si tak trochu postěžovat, 31.7.2013
Vypadají pěkně, mi vloni plody hodně praskaly a měl jsem je protáhlejší. Co se toho postěžování (a zanadávání) týče, tak jsem v pondělí, na základě stávajícího počasí a i výhledu, konečně letos vytáhl bazén a napustil vodu, no a od té doby je počasí... celý příspěvek >
Dixired, Fenix, 31.7.2013
Díky za info, už mne napadlo že bych mohl mít něco z těch dvou ale ta moje odrůda je stále celkem tvrdá, sladká ale tvrdá.
Jen si tak trochu postěžovat, 31.7.2013
Zdenci: Každopádně je to zajímavé, zkuste vyhnat nový vrchol z nějakého vlka. PS: Jak se u Vás daří té odrůdě s malými protáhlými zelenými plody? Myslím že se jmenuje Samocvet Izumrudnyj.
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika