Příspěvky uživatele - 215.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ako Vám dozrievajú strapce?, 4.8.2011
Nemusíte se strachovat, Black Magic bude mít bobule úplně stejné jako Kodrjanka, neb jedno a totéž jsou. VJK
Zeleny travnik, 3.8.2011
Pokud máte trávník větší než pekáč na nedělní oběd, tak na tyto přípravky zapomeňte. Jsou to všechno pouze marketingová lákadla, obsah železa je většinou tak malý, že raději ani není udáván. Pokud skutečně potřebuje váš trávník železo, sežeňte si... celý příspěvek >
Bofix, 2.8.2011
OP II.st. Přípravek je vyloučen z použití v ochranném pásmu II. stupně zdrojů podzemní a povrchové vody SPe1: Za účelem ochrany podzemní vody neaplikujte tento přípravek nebo jiný, jestliže obsahuje účinnou látku clopyralid vícekrát než jednou za... celý příspěvek >
Bofix, 28.7.2011
Garlon je výborný arboricid, ale je zbytečné ho používat místo herbicidů s glyfosátem, vzhledem k tomu, že je 5x dražší. Roundup na svlačec má trvalý účinek, jen je třeba ho správně aplikovat. VJK
Bofix, 27.7.2011
Pokud používáte jako totální herbicid Roundup či jiné na bází glyfosátu, není žádný plevel, který by při správné koncentraci "útok" přežil. Existují sice tzv. superplevele, které vznikly křížením či mutací z geneticky modifikovaných RoundupReady... celý příspěvek >
Bofix, 26.7.2011
Pokud má být informace skutečně přesná, tak platí tato rovnice: MCPA + 0,067 Lontrel + 0,16 Starane = Bofix. V Bofixu jsou účinné látky fluroxypyr a clopyralid v řádově menším množství než ve Starane a Lontrel. Na jednotku plochy vychází ošetření... celý příspěvek >
Ako je to s opelením, 23.7.2011
V. Kraus, Pěstujeme révu vinnou: "Třicet procent aktivních kořenů se rozvíjí v hloubce do 0,3m, v hloubce 0,3-0,45m je asi 60% kořenů. Jen 10% proniká do větších hloubek i několika metrů." Kdo je Vilém Kraus asi víte a 10% je u mě velmi malá... celý příspěvek >
Ako je to s opelením, 22.7.2011
Pokud byste četl pozorně, neušlo by vám slovo většinu. Netvrdil jsem, že réva koření pouze pod povrchem, nýbrž že většinu kořenů má v hloubce cca 20-50cm. V této hloubce je největší odběr živin révy z půdy, proto je zde také největší... celý příspěvek >
Ako je to s opelením , 22.7.2011
Pod pojmem ženský typ květu se rozumí nejen čistě květ s nevyvinutými tyčinkami a neklíčivým pylem, ale rovněž i různá přechodová stadia mezi ženským a obojpohlavním květem (ženský typ s tyčinkami ohnutými dolu, s tyčinkami vzpřímenými) s více či... celý příspěvek >
Preočkovanie starého vinohradu, 18.7.2011
Použil jsem potravinářskou folii, takovou tu samolepící. Uřízl jsem cca 1,5cm široký kus z celé role a tu použil jako roubovací pásku. Šlo to s tím dobře. Pokud se přetrhne, nic se neděje, kousek se přesadí a točí se znovu, folie sama k sobě lepí... celý příspěvek >
Jde něco zasít ještě?, 18.7.2011
Lze vysít hrášek, kedlubna (raná), salát (ledový), kopr, karotka, ředkev, v srpnu ozimá cibule, špenát a určitě spousta dalších... VJK
Preočkovanie starého vinohradu, 18.7.2011
Já jsem v dubnu také přeočkovával, a v červnu pak rouboval zelené do zeleného. V prvním případě byla úspěšnost 50%, v druhém 100%. Očka vyrašila ale až v polovině června, kdežto zelený roub s malým fazochem pokračoval v růstu již za 14 dní.... celý příspěvek >
Odrůdy stolního vína, 18.7.2011
Existuje víc odrůd, z těch relativně běžně sehnatelných třeba Vostorg. VJK
Křovinořez Hecht 146 - výborná cena, 8.7.2011
Sheron garden 2T (API TC) není totéž co Sheron M2T (API TB), jsou to rozdílné oleje. VJK
Křovinořez Hecht 146 - výborná cena, 8.7.2011
Na litru je mezi Castrol Garden 2T a Sheron M2T rozdíl cca 50Kč. Tu litrovku oleje spálíte v benzínu za 1600,- To vám opravdu stojí za to těch ušetřených půlsta korun za olej na šestnácti stovkách za spotřebovaný benzín? VJK
Další diskuze:  21,  22,  23,  24,  25  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika