Příspěvky uživatele - 215.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vaše réva? (2012), 18.2.2012
Vyloupnete je nehtem. Nejspodnější jedno až dvě pro jistotu ponechávám, vyslepím je, až když je jisté, že horní vyraší. VJK
Co vaše réva? (2012), 17.2.2012
Kde jste kupoval? VJK
Co vaše réva? (2012), 17.2.2012
Panonie má velmi citlivá hlavní očka, dřevo vydrží podstatně větší mrazy. U mě vymrzala hlavní očka již při -15 -16C, rašila pak z oček vedlejších, ta ale byla v mých podmínkách jen s minimální či vůbec žádnou násadou. Dřevo bylo i při -19C zelené.... celý příspěvek >
Co patří a co ne do kompostu, 14.2.2012
Slupky od citrusů už do kompostu nedávám. Poměrně dlouho se rozkládaly, ve větším množství plesnivěly a nikde jsem nenašel hodnověrné údaje o rozkládání či odbourávání thiabendazolu v kompostu.  Navíc mám (neověřený) dojem, že při použití... celý příspěvek >
Ruská zima, 9.2.2012
Nemáte někdo informace, jak dopadly vinice po zimě v roce v roce 1929, kdy bylo i na jižní Moravě (alespoň podle map CHMI) -30 až -33C? VJK
Ruská zima, 8.2.2012
Flintu do žita neházím, proto ještě stále nepěstuji frankoamerikány. Až budu rezignovat, začnu s jejich pěstováním.  Jinak u nás zatím rekord této zimy -20C, sníh si můžu tak akorát naškrábat v mrazáku. VJK
Ruská zima, 7.2.2012
Myslím, že loňské květnové mrazy a letošní zima jasně ukazují, že réva by se správně měla pěstovat přeci jenom trochu víc na jihu... VJK
Ruská zima, 7.2.2012
Sníh je poměrně dobrý izolant, minulou zimu byla u nás půda pod 30cm sněhu zcela rozmrzlá, a to i při teplotě vzduchu -17C. VJK
Nová vinička, 5.2.2012
Podívejte se na plastové zahradní tyčky TR20. VJK
Slimáci a zima, 4.2.2012
Nebál bych se o ně, určitě jich bude zase dost. VJK
Nevšední odrůdy, 4.2.2012
Když jsem s ním před 2 roky mluvil, tak pokud si dobře pamatuji, říkal že ze školek ze Slovenska a Bulharska, něco má snad i z Německa. VJK
Měknutí kaktusů, 3.2.2012
Můžete sem dát foto? VJK
Vypěstování pravokořenných sazenic s hotovým kmínkem, 3.2.2012
1. Jedno vegetační období neušetříte, o tom už psal Bred-ik. 2. Nenastavování kmínku z hlediska průtoku vodivými pletivy se podle mě trochu (možná hodně) přeceňuje.  Viděl jsem keře, které měly kmínek zakroucený jak paragraf, slepený snad z... celý příspěvek >
Ochrana mladych sadenic pred mrazom, 3.2.2012
Zajímavé info o vyzrávání dřeva Afrodity, Mirku. U mě naopak Afrodita (loňská sazenice) začala vyzrávat jako jedna z prvních a to až do výšky cca 1,8m.  Vyměníme v létě fota listů, jestli máme oba stejnou odrůdu. VJK
Ochrana mladych sadenic pred mrazom, 2.2.2012
Tak jsem učinil další pokus, včera večer obalil kmínek 40mm tlustým molitanem, navrch ještě 3mm mirelon proti větru a měřil teploty. Ve 24:00hod byla teplota uvnitř  -11C, okolí -15C, dnes ráno v 7:30 uvnitř -13C, okolí -18C. Pečlivě byly... celý příspěvek >
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika