Příspěvky uživatele - 73.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
V jakém případě bude čerpadlo dělat větší práci?, 19.2.2011
Nezáleží na objemu nádrže, ale na výšce vodního sloupce, který čerpadlo překonává. Váš dotaz " v jakém případě bude čerpadlo dělat větší práci"  jsem si přeložil jako "kdy vyčerpá více vody"  (když tak mi opravte). Při čerpání hadicí... celý příspěvek >
Likvidace řas v malém jezírku, 16.2.2011
Ano, výsledky se slámou jsem viděl, a musím říci, že jakkoli jsem k podobným "babským postupům" skeptický, tak tady váhám to kritizovat... Bohužel na nádržích, kde slámu používali, se výsledky nepovedlo vždycky opakovat - třeba 3x to... celý příspěvek >
Čištění zahradního jezírka, 1.2.2011
Na tohle je vhodný právě zmíněný vysavač. Další, alternativní cesta u takhle malé nádrže je jí opakovaně vyýřit, karbovat, a nečistoty ve vznosu zachycovat pomocí filtrace.  Předpokládá to ale trpělivost majitele nádrže, a filtraci s čerpadlem,... celý příspěvek >
Okylsicenie hlbsej vody, 31.1.2011
Aha, tak to použijte čerpadlo, dosáhnete myslím lepší cirkulace vody, a ve finále i lepšího prokysličení vodní hmoty celé nádrže
Okylsicenie hlbsej vody, 30.1.2011
Abych řekl pravdu, asi jsem úplně nepochopil, jak to vlastně myslíte. Chápu to správně, že vedle jezírka máte zakopanou nějakou "cisternu", kterou chcete propojit s jezírkem? Mohu se zeptat na důvod, proč?
Čištění zahradního jezírka, 30.1.2011
Díky za upřesnění.  Ono se to má tak, že síla vysavače se neprojeví při údržbě 1-2x ročně, kdy tou prací strávíte půl víkendu, ale při pravidelné, a časově krátké údržbě v řádech 10-15 minut.  Pokud tedy plánujete jej použít 1x ročně, nemá... celý příspěvek >
Okylsicenie hlbsej vody, 29.1.2011
Zařízení na principu Venturiho trubice se v u nás normálně prodává, není to nic neobvyklého. Samotný prvek obsahují i některé filtry již přímo v sobě sama - například Biotec 10.1 ho má, ale i další fitlry s ním pracují celkem běžně. K dotazu na... celý příspěvek >
Čištění zahradního jezírka, 29.1.2011 Obsahuje fotku
Vysavač nemá s kačírkem jako takovým problém - nevadí, když nasajete valounek kačírku - stroj tím nemůžete poškodit. Kačírek spíše znesnadňuje vysávání, pokud se ptáte na tohle. Z hloubkou, kterou uvádíte, nebude při vysávání větší problém, dokáže... celý příspěvek >
Ogata Crystal Bio, 25.1.2011
Díky za zprávu.Myslíte, že pokud by jste přidal totéž množství filtrační pěny, dosáhl by jste podobného výsledku? Jak se to chová z hlediska zanášení, a následného čištění?
Výroba filtru, 18.1.2011
S nebezpečností NO2 máte pravdu, pro ryby je jeho sledování bezpochyby mnohem důležitější.  Důvod, proč se tím ale nijak zvlášť nezabývám, je ten, že s touto formou oxidu dusíku prakticky nemám problém. Když porovnáte konstrukci filtru (který... celý příspěvek >
Jak Vám letos přežívají ryby, 17.1.2011
Aha, to mi nenapadlo :)
Jak Vám letos přežívají ryby, 17.1.2011
Vy už máte puštěnou filtraci? Není to předčasné?
Jak Vám letos přežívají ryby, 17.1.2011
Řasy rostou pod ledem velmi, velmi ochotně. Snížený přísun světla a studená voda jim zas až tak nevadí
Výroba filtru, 13.1.2011
Prudění ovlivní určitě, medium bude propalchováno nerovnoměrně (což nevím, jestli je negativum). Pokud spáru uvidíte, a dostanete se do ní rukou, když by se náhodou zacpala, tak je to jedno.
Výroba filtru, 13.1.2011
Ten návrh před tím byl myslím lepší. Takhle ten přepad neuvidíte, bude zastrčený v mediu. Tu plochu nedokážu porovnat, účinnosti obou medií bohužel také ne. Ani jedno z nich jsme nezkoušeli.
Další diskuze:  4647484950>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika