Příspěvky uživatele - 200.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vaše réva?, 5.5.2010
Kouknul jsem na internet a píše se, že plody této révy jsou velmi kyselé.
Co vaše réva?, 4.5.2010
No, nedá se nic dělat, budeme si pánové holt muset zvyknout na to, že zatímco my teprve vytlačujeme své zaprášené žebřiňáky ze stodoly, Mirek už vesele odjíždí od mlátičky s plnou fůrou zrní. Závist!
Co vaše réva?, 3.5.2010
Nedá se dělat nic jiného, než ještě pár dní počkat, zdali se ještě nějaká plodná očka náhodou neprobudí. Pak nechat růst nové letorosty z perspektivních pupenů, mrtvé dřevo vyřezat a opět tvarovat keř do požadovaného tvaru. Mladé keře jsou... celý příspěvek >
Co vaše réva?, 3.5.2010
Velmi zajímavé, díky! A kampak se poděla ta předpokládaná mrazuodolnost nových východních odrůd, pocházejícíh z ruských a ukrajinských stepí?
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 2.5.2010
U nás v Pošumaví broskvoně přečkaly zimu relativně v pohodě, i když i tady běhal sibiřský děda Mráz se svojí berlou mrazilkou. Na přelomu března dubna se stromky pěkně "rozjely" a měly napučené všechny větve. Pak přišly ty jarní mrazíky a... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 2.5.2010
Pane Mičurinče, vymrznutí broskvoní nebylo způsobeno těmi velkými zimními mrazy okolo minus dvaceti a méně stupňů, ale jarními mrazíky, které přišly přibližně v 1/2 dubna, kdy už byly stromy hodně napučené a začínaly kvést a do toho přišly ty zákeřné... celý příspěvek >
Stříhat nebo nestříhat?, 25.4.2010
Bohužel, vaše reakce zatím nepřišla. Já se musím z dalšího radění omluvit, neboť asi týden nebudu mít možnost být na webu. Tak snad vám v dalším postupu poradí jiní přátelé. (Doporučuji vám sledovat instrukce pana Ronyho, jsou k nalezení v jiných... celý příspěvek >
Kompost vs. sousedi, 24.4.2010
Paní Martino, teda nevím, jak u vás, ale my, když posečeme zahradu, tak je z toho docela velká hromada trávy, a tu rovněž jako vy dáváme na kompost. Za dva dny tráva začne silně tlít a šíří se z ní intenzivní zápach "králičího hnoje". To... celý příspěvek >
Stříhat nebo nestříhat?, 24.4.2010
Pane Kutílku, vaše broskvoň už měla dávno být střihána. Teď jsou v podstatě dvě možnosti. Buď už jenom retušovat, to co se zanedbalo v minulých letech, s tím že i letos budete mít ze stromku dostatek ovoce, ale stromek už asi navždy zůstane nevzhedný... celý příspěvek >
Šlechtění révy vinné, 20.4.2010
Dík.
Jak mam zastrihnout tyhle tresne?, 20.4.2010
Pane Josefe, byl jste například někdy v ovocnářské školce? Pokud ne, radím vám, udělejte si na to čas. Tam názorně uvidíte, jak se zapěstovává koruna. Řezem pane, nůžkama. Nikoli vyvazováním k nějakým opěrným hůlkám, či co to radíte. Kam by s takovým... celý příspěvek >
Jak mam zastrihnout tyhle tresne?, 18.4.2010
Nechápu, kam svým dotazem míříte. Pokud vám mohu pomoci s pochopením smyslu předešlého příspěvku, tak pan Víítek polemizuje s panem Jančou a zastává názor, že kulturní (=šlechtěné) třešně nemají takovou schopnost jako semenáče, aby samovolně... celý příspěvek >
Šlechtění révy vinné, 18.4.2010
Díky. Zajímá mě ale technická stránka věci. To jest, co se musí konkrétně udělat, aby vznikla nová odrůda s novými vlastnostmi? Dejme tomu, že mám k dispozici dvě mateční rostliny a hodlám jejich křížením vyšlechtit novou. Jak budu postupovat?
Šlechtění révy vinné, 17.4.2010
Přátelé, prosím, mohl by někdo osvětlit, jakým způsobem se provádí šlechtění nových odrůd révy vinné?
Merunka - jak ji mam zastrihnout?, 17.4.2010
Aha, a mně bylo divné, proč ta meruňka roste vodorovně, když dosud všechny meruňky, které jsem viděl, rostly svisle, ve směru zdola nahoru. To bude určitě tím, že Řecko je na půli cesty k protinožcům, u kterých meruňky rostou v opačném směru, tedy... celý příspěvek >
Další diskuze:  3132333435>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika