Příspěvky uživatele - 200.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Omlazení sadu, 29.10.2012
Pán, který založil tuto diskusi však ve svém prvém příspěvku píše : "Stromy za ta léta dosáhly mohutného vzrůstu, kdybych neprořezával, větveni by se vzájemně prorůstaly." Všichni účastníci diskuse se jistě snaží pomoci a poradit, jak nejlépe... celý příspěvek >
Vertikutace, 25.10.2012
Ano, je to logické, čím méně travní hmoty nad zemí, tím méně "potravy" pro plíseň. Ideální by bylo provést nízkou seč těsně před napadáním silné vrstvy sněhu, která se pak dlouhodobě udrží. Ale kdo to dokáže určit?
Bříza, 24.10.2012
No, protože já své mladé břízky řežu pravidelně každá rok, nemusím řezat nijak silné větve a tak jsem si nějakého ronění dosud nikdy nevšiml. U tohoto udržovacího řezu si v pohodě vystačím jen s obyčejnými ručními nůžkami. Bříza má tenké větve. Tím... celý příspěvek >
Vertikutace, 24.10.2012
Když bude trávník hustý a plný suché prsti, tak když na delší dobu zapadá sněhem, hrozí při rozmrzání sněhu a půdy akutně plíseň sněžná. Ta bují právě na tlející nadzemní části travin (týká se to jen šlechtěných trávníků, nikoli obyčejných... celý příspěvek >
Naše hruška královská má problém, 22.10.2012
A ještě než budou vloženy fotografie vysazených jalovců (které mne také zajímají) sděluji, že kromě rzi hrušňové je na listech ještě jedno bebí, a to septoriová skvrnitost hrušní. Jsou to ony šedé zaschlé skvrny.
Břečtan, 22.10.2012
Břečťan už přestal růst a připravil se na období zimního klidu. Řízky nyní odebrané a vysazené venku do půdy by vám už nezakořenily. Nechte to až na jaro. Když to ale budete chtít urychlit, můžete začít předpěstovávat řízky v teple už přibližně od... celý příspěvek >
Mandlový keř. Jaký pořídit?, 17.10.2012
Jestli jsem si to všechno stačil správně poznamenat, sháníte: třešeň, révu, borůvku, jabloň, broskvoň, hrušeň, mandloň a jahodník. Vše s velkými plody, odolné a výborné chuti. (Možná jste ještě do příslušných sekcí fóra nestihl napsat, že sháníte i... celý příspěvek >
Bříza, 15.10.2012
Mám trochu jiný názor. Břízu lze přidržovat na uzdě a udržovat v akceptovatelné velikosti relativně dlouho a celkem snadno. Soustavným řezem lze břízu tvarovat téměř jako bonsai. Nechá si toho líbit opravdu hodně, ostatně jako každý jiný lesní... celý příspěvek >
Kdy sázet víno?, 13.10.2012
"Na nadzemni casti ponechavat jen par listu at se rostlina zbytecne nevysiluje vyzivou zelene hmoty..." No dobře. A když tedy ty listy tu rostlinu tak hrozně vysilují, nebylo by nejlepší je otrhat všecky? Pak by nám kořeny sílily a rostly... celý příspěvek >
Ako namazať uzatvorené ložiská?, 7.10.2012
Ano, platí přesně to, co jsem napsal ve svém prvém příspěvku.
Ako namazať uzatvorené ložiská?, 7.10.2012
Já s Vámi též ne, neboť osobně bych vyměnil podezřelé ložisko za nové.
Ako namazať uzatvorené ložiská?, 7.10.2012
Mně se hrozně líbí na těchto tématech "o nesmrtelnosti chrousta", u nichž většina účastníků konstatuje jejich malichernost a zbytečnost, jak si bez ohledu na to, žijí dál svým vlastním životem. Jsou nekonečná. Je to asi doklad o hravosti a... celý příspěvek >
Nemoc švestek, 6.10.2012 Obsahuje fotku
Myslím si, že to budou svilušky. I když jste proti nim zasahoval, není zaručeno, že účinně. Jestli byl na horní straně listů v období června - července bílý až stříbřitý "krupicovitý" povrch (viz. foto), jsou to svilušky. V době, kdy jste listy fotil... celý příspěvek >
Neodborně zasazená borovice, 6.10.2012
Zdravím Pata a Mata! Já bych s tím už nic nedělal. Borovice není meruňka, na kterouž se špatně podíváte až se poroučí do nebíčka. Borovice se umí porvat o své živobytí. Nebojte, určitě se chytne. S tím zaléváním to ale nepřehánějte, ať jí neutopíte,... celý příspěvek >
Jaký je to hřib?, 4.10.2012
Jestli jste je našla v listnatém lese (dub, buk), mohl by to být hřib přívěskatý. Jedlý.
Další diskuze:  1617181920>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika