Příspěvky uživatele - 43.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trvanlivé jmenovky s odrůdami, 22.2.2011
Mám stejné zkušenosti jako Tonda Ch., Al nebo Cu plech a raznice. Jmenovku přivážu Cu drátkem a je to opravdu na dlouho. Po čase si ale jednotlivé odrůdy pamatuji a pak jsou jmenovky zbytečné.
Odrůda Pinova, 22.2.2011
Pinovu jsem jedl jen z obchodu s ovocem a zeleninou (alespoň tam byla jmenovka) ale moc mně nejely. PaR
Tatarova hruška, 19.2.2011
Má někdo z diskutujících zkušenosti s Tatarovou hrušní? Kdy začíná plodit po výsadbě, jaké má nároky na pěstování, do jaké nadmořské výšky se dá pěstovat, jak chutnají plody popřípadě jaká je pálenka? Děkuji za odpověď, PaR.
Řez ryngle, 19.2.2011
Já mám Zelenou 18 roků a do přírůstků se moc nežene. Tedy opak p. Lídy. Řežu v květu jen nevhodně rostoucí větve směřující dovnitř koruny. Pokud bych řezal v předjaří asi bych riskoval klejotok ale zase by měly být větší přírůstky. PaR
Postřik švestek - květu, 17.2.2011
Pane Vinšálku, kdy a čím je třeba stříkat proti moniliovému úžehu, odumírání větví a někdy i celého stromu. Děkuji za odpověď.
Proč hrušeň nekvete?, 15.2.2011
Taky bych sázel na rozumné přihnojení. PaR
Tatarova hruška, 15.2.2011
Údajně by z tatarky měla být výborná pálenka.
Postřik švestek - květu, 15.2.2011
Proti monilióze při rašení listů a při odkvětu lze současně s postřikem proti pilatce. Horizon.
Tatarova hruška, 14.2.2011
Mám tytéž informace jako pan Honza. Tatarku mám vysazenou a zatím čekám na první plody.
Aká je to odroda, 10.2.2011
Myslím, že Idared to není ten má nízkou odolnost proti strupovitosti.
Vaše Top ten odrůdy hrušní, 5.2.2011
Ještě k dotazované Erice- mám ji ve 450 m n. m.,Valašsko. Je na nevhodném mistě ve stínu u potoka, půda nic moc něco mezi hlinitopísčitou a jílem. Podnož kdouloň stáří 15 roků, plodí pravidelně a hojně. Chuť je podle mého výborná, šťavnatá, dozrává... celý příspěvek >
Série Top, 26.1.2011
Raději Čačanslkou rodnou, je sice pozdnější než Čačanská raná ale chuťově daleko lepší i loni byla výborná.Škoda jen malé odolnosti proti šarce. Jinak mně loni nezklamaly Durancie, Gabrovské, Domácí a Toptast. I když byl proti r. 2009 trochu méně... celý příspěvek >
Stromček nerastie, 17.1.2011
Dicolor by měl růst dobře na slabě rostoucích podnožích i na semenáči. Jestli je stromek zasazený v dobré zemině, není hluboko, kořeny nejsou poškozené hryzcem nebo jinou havětí tak by měl růst. Vláhy bylo dost, potom zbývá jedině nějaká houbovitá... celý příspěvek >
Série Top, 17.1.2011
Mám je na myrobalánu, rostou velmi dobře zhruba 80 cm za rok. V roce 2009 pár plodů ale loni zhruba 1 kg na stromek. Chuťově výborné, sladké asi jako Durancie. Dost mně překvapila monilioza na dřevě ale na plodech téměř nic.    PaR
Přesazení jabloně v lednu, 15.1.2011
Je to tak, podívám se z okna a venku je pěkný hnus, prší a je +7°C. Bláto a bahno, dá se sice sadit ale nic se tím nezíská. Já bych počkal na jaro. PaR
Další diskuze:  16,  17,  18  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika