Příspěvky uživatele - 218.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 4.12.2009
Ahoj Varisti         No a už je to tady!!!    Pak že VARI je nezmar!?!!     Už jsem se k tomu nechtěl vracet, ale tedy pro p. JS    Celková váha s veškerým... celý příspěvek >
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 30.11.2009
Ahoj       Pro pana   24.232 Nepochopil jsem Vaší větu " Kdo má hlouběji do kapsi, tak jsou to BCS"!?  Vždyť jsou dražší než Agzat a složitý ovládání! A ktomu příslušenství a jste na... celý příspěvek >
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 29.11.2009
Ahoj Varisti     Pane já si to uvědomuji, ale těch převodovek. U pana ____pooha   předpokladám čtyři převodovky a právě toho jsem se chtěl vyvarovat!!!   Já obhospodařuji barák na Vysočině se zahradou... celý příspěvek >
Novy drtic vetvi stepkovac?, 17.11.2009
Ahoj   Odpověď   panu 76.114     Měl by jste vědět, jestli chcete štěpkovač nebo drtič zahradního odpadu!!!   Jestli chcete drtič, tak jste trefil správně VIKING!  Mám ho 12let a na pár dílů,... celý příspěvek >
Zavazia do kolies, 28.10.2009
Koupit MKS-60!!   Pasují jal do 4x8",5x10" a 5x12" kol       Míra
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 18.10.2009
Ahoj Varisti!        Pro p.58.160 Znova připomínám PROTI VARI NIC NEMÁM!!!  A basta!   Teď vážně   Já to tam psal, p.58.160 měl by jste lépe číst,   Převodovka Vari má šnekové... celý příspěvek >
Vari - převodovka DSK-317, 16.10.2009
MTP-32   Nemá šneka, ale kužel. soukolí a komplet okovaná! Vyplatí se i diferenciál, ale je drahá. Hledejte (Vari, Agzat,Dakr, MKS-60, Robot)porovnávejte jak pokrok, tak finance Vari je nejdražší a zaspala se šnekovou převodkou!  A... celý příspěvek >
Vari - převodovka DSK-317, 16.10.2009
Zkuste MKS-60!  Já na tom byl taky tak. M
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 16.10.2009
Zdravím p.JS    Tento Váš příspěvek jsem jaksi minul, nebo to sem přilítlo pozdě??       Odpovím-Taky jsem viděl ulomený kolo u Tery při orání, ale je to již dáávno. Oráte s 317ctkou? a rotav. s... celý příspěvek >
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 16.10.2009
Ten DAKR byl pro p.4.243.   Myslel jsem tím převodovku s diferenciálem!  jestli jsem se Vás tím dotknul tak se OMLOUVÁM!!!    Míra
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 16.10.2009
Pro p.JS    Vidím že se nevzdáváte!!! Ano ta rychlost platí MKS-řekněme 150kg+ mých 90kg na vleku hromada písku?kg do kopce kde se jezdí sprint ŠKODA-Vysočina-nedokážu odhadnout stupně(osobní auto tam jede na 3tí rychlostní... celý příspěvek >
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 16.10.2009
Ahoj Varisti.    Předem!!  Proti Vari nic nemám, začíná jí předbýhat Dakr!!   Pro p.JS   Samozřejmě se do kopce na 1.rychlost rozjedete!! Musíte přidat rychle 1/2plynu aby spojka neklouzala příliš... celý příspěvek >
Kultivátor místo rýče, 15.10.2009
Napodzim ZRÝT na jaře kultivovat!!   Po kultivováná půda rychle vysichá!! Míra
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 15.10.2009
Ahoj   ještě doplním p. MB, jak řadit do kopce s vlekem plným dřeva!!  Z lesa na3tí r., vypnu spojku, uberu plyn lehce za 4. sepnu spojku a přidám plyn, to samý za pět!! Z kopce to nejde!! tam se musí brzdit!!   Pro p.58,160... celý příspěvek >
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 15.10.2009
Ahoj Varisti    Toto píši pro pana 58,160 a p.JS!!   Předpokládám, že jste MKS viděli pouze na výstavě nebo na netu, jelikož by jste toto nemohli tvrdit!  Při výměně nářadí se nemusí vůbec nic seřizovat, jenom snad... celý příspěvek >
Další diskuze:  6789  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika