Co je to za květinu?



host - 14.3 (?)
8.2.2009 18:51

Rozhodně se dle své osobní zkušenosti připojuji k tomu, že mléko, které vytéká z tohoto "gumovníku" opravdu způsobuje alergické rakce. Obírala jsem uschlé listy a trochu ho zkracovala, zapomněla na rukavice a do druhého dne měla ruce jednnu velkou svědivou vyrážku s malými puchýřky! Doporučuji ničím nemazat, v případě svědění omývat studenou vodou a počkat až prostě zmizí!

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 14.3 (?), 8.2.2009 18:51

Rozhodně se dle své osobní zkušenosti připojuji k tomu, že mléko, které vytéká z tohoto "gumovníku" opravdu způsobuje alergické rakce. Obírala jsem uschlé listy a trochu ho zkracovala, zapomněla na rukavice a do druhého dne měla ruce jednnu velkou svědivou vyrážku s malými puchýřky! Doporučuji ničím nemazat, v případě svědění omývat studenou vodou a počkat až prostě zmizí!

                     
host - 153.9 (?), 18.4.2009 11:33

Ahoj. Ja ji dostala od jedne zakaznice. Dodnes jsem netusila, ze je jedovata. Ikdyz jsem se potrisnila mlekem nic jsem nepozorovala, tedy zadne alergicke reakce, jen to ze lepi. Ale i tak si ted bubu davat pozor po precteni vasich prispevku, dekuji za ne.

                     
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 39.231 (?), 2.2.2010 11:28
fikus elastika jsem mela doma velky, krasne cistil domov od prachu.. nejvice se na nej nanasel prach... ale me bylo receno, ze pry je rakovinotvorny... no tak jsem ho dala z domu... ale nevim zda na tom neco pravdy bylo..--
                     
host - 168.26 (?), 2.10.2013 22:58

Dnes jsem manipulovala s touto rostlinou a pak jsem zjistila ze mě palej rty a paleni na ruce a to skoro celej den napadlo me ze by to mohlo bejt od te rostliny ale nevedela jsem co delat bylo to dost nesnesitelne a blééé hnusná chut v ustech a na jazyku 

   
host - 213.5 (?), 20.10.2010 14:21

Mám jí už asi 10let a nedávno mi napadlo, že jí ořežu, aby zmohutněla.Nevím jak to s ní dopadne, ale druhý den mi pálily oči, příšerně mi otekly víčka a brněly a pálily rty. tak mi napadlo, jestli není jedovatá, no a už vím z čeho to bylo.

      
host - 152.59 (?), 21.2.2011 16:31

Nechci to teda zlehčovat, ale to že je mléko jedovaté je pro mě novinka, už jsem ho párkrát zastřihával a vždy bez problému, teď mám teda zpětně strach :D

      
hajank5 - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (501) - 126.125 (?), 21.2.2011 18:56

taky ji vždy ořežu aby se rozkošatila mám i vínovou odrůdu z Kréty

červený pryžec/gumovník/
červený pryžec/gumovník/
         
host - 55.56 (?), 5.8.2012 19:58

Ahoj, já s Pryšcem manipulovala ve čtvrtek večer. Bez rukavic jsem ho trochu zastřihávala. Mléko mi vyprsklo na krk a já tomu nevěnovala pozornost. Druhý den ráno jsem se vzbudila s vyrážkou na krku a obličeji. Pálil mě jazyk a na kůtkách úst se mi dělaly puchýře. Okamžitě jsem dostala injekci a skončila jsem na kapačkách. Teprve dnes mě napadlo, že by to mohlo být pravě z tohoto a jak vidím komentáře nemýlím se. Takže opatrně ať nedopadnete, jako já. =)

            
host - 192.35 (?), 8.8.2012 16:56

Já dopadla podobně.Opuchl mi nos a pálilo mě u úst. Olina

zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Homelite xl 91318.9.2024
Homelite xl 91315.9.2024
Kouří do místnosti12.9.2024
Kompresor - identifikácia9.9.2024
ČOV Herva8.9.2024
ČOV Herva8.9.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika