Papriky 2024



Milan HP - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2777) - 6.138 (?)
4.5.2024 23:13

Psal jsem, že moje papriky venku na balkóně skoro vypadají líp než ty uvnitř. Víc už jsem se mýlit nemoh. Matka Příroda mne poučila, že nic se nemá moc chválit: poslala mi tentokrát mšice. Svilušky sežraly rajčata, teď mšice hodují na venkovních paprikách. Těch je naštěstí jen 6. Takže sprchujeme, čistíme ručně francovkou. Na rozdíl od svilušek doufám, že jsem je zachytil včas.

Posílám snímky před a po čištění. Ovšem jiných rostlin.

Milan HP

26.4. Objevení mšic
26.4. Objevení mšic
3.5. Po vyčištění
3.5. Po vyčištění
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7   
                     
Milan HP - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2777) - 6.138 (?), 4.5.2024 23:13

Psal jsem, že moje papriky venku na balkóně skoro vypadají líp než ty uvnitř. Víc už jsem se mýlit nemoh. Matka Příroda mne poučila, že nic se nemá moc chválit: poslala mi tentokrát mšice. Svilušky sežraly rajčata, teď mšice hodují na venkovních paprikách. Těch je naštěstí jen 6. Takže sprchujeme, čistíme ručně francovkou. Na rozdíl od svilušek doufám, že jsem je zachytil včas.

Posílám snímky před a po čištění. Ovšem jiných rostlin.

Milan HP

26.4. Objevení mšic
26.4. Objevení mšic
3.5. Po vyčištění
3.5. Po vyčištění
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 166.198 (?), 28.3.2024 16:52

My máme vyseté Lungy a Amy. Daří se jim. Přes den je větráme na balkóně, na noc je dáváme zatím ještě dovnitř.

Pěstování nás moc baví, a proto se mu věnujeme víc a víc.. začali jsme o tom tvořit i podcast (1. měsíc zdarma): https://herohero.co/farmarkyzpanelaku/invites/UMNODKLLUU

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  6,  7   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika