Roundup a trvalky?



host - 204.1 (?)
11.4.2007 17:19
Roundup se aplikuje na zelene casti rostlin co postrikate zelene to do 14dnu je suche podle teploty a vlhkosti take se aplikuje na uriznute dreviny ale ve vetsi koncentraci .Sazet muzete hnet jak postrik uschne nebo az uschne plevel .Pripravek pres listy pronikne az do korenu ,pres zem se neprenasi v zemi se rozklada udelejte si skusebni postrik nekde vedle kdyz neverite navodu hlavne nesmi foukat vitr aby nezanesl postrik na jine rostliny dobry je kryt na trisku .
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 216.44 (?), 4.4.2007 23:11, zobrazeno: 5777x
Včera jsem koupila v hornbachu již ředěný roundup,který chci použít na likvidaci plevele,který i přes černou textilní folii prorostl a posléze bych tam chtěla opět vysázet trvalky nebo letničky....Je to možné??? Nebo mi uhynou,v obchodě mi navykládali xxx věcí ,ale něvěřím naučeným báchorkám,ale praxi.A po jak dlouhé době se mohou sázet trvalky.Mockrát děkuji
   
host - 204.1 (?), 11.4.2007 17:19
Roundup se aplikuje na zelene casti rostlin co postrikate zelene to do 14dnu je suche podle teploty a vlhkosti take se aplikuje na uriznute dreviny ale ve vetsi koncentraci .Sazet muzete hnet jak postrik uschne nebo az uschne plevel .Pripravek pres listy pronikne az do korenu ,pres zem se neprenasi v zemi se rozklada udelejte si skusebni postrik nekde vedle kdyz neverite navodu hlavne nesmi foukat vitr aby nezanesl postrik na jine rostliny dobry je kryt na trisku .
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Homelite xl 91318.9.2024
Homelite xl 91315.9.2024
Kouří do místnosti12.9.2024
Kompresor - identifikácia9.9.2024
ČOV Herva8.9.2024
ČOV Herva8.9.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika