Motorová pila stihl



J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 103.201 (?)
20.12.2008 12:07

Jestli to dobře chápu, tak jste od někoho dostal, nebo koupil rozmontovanou pilu. Než ji budete skládat, je třeba zjistit stav dílů. Možná to už víte a stačí vše poskládat. Ale asi jste to nikdy nedělal, jinak byste nechtěl plánek. Proto bych Vám doporučil se obrátit na někoho, kdo plánek nepotřebuje. Jinak můžete za krátkou dobu shánět někoho, kdo pilu dokáže nastartovat, nebo opravit, protože to poskládáte špatně. Stačí špatné těsnění, nebo přehlédnutí vadného gufera a máte po radosti.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
pepess - (2) - 230.158 (?), 19.12.2008 23:59, zobrazeno: 6239x

Dostal jsem stihlku 025.Bohužel je rozebraná.Nemáte někdo plánek.Bývá dodáván s novou pilou.Na internetu jsem jej nenašel.Může být podobný typ stihlky.Děkuji.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 50.4 (?), 20.12.2008 11:58

Dobrý den, asi Vás zklamu, ale nikdy jsem neviděl, že by k pile byl přídán i part list (plánek). Není to skříň kterou si doma musíte sestavít sám. Navíc za part list od STIHLU prodejci STIHLU platí a jsou v dnešní době dodávány na zakodovaném DVD. Takže pochybuju, že vám jej bude chtít někdo jen tak přenechat. Zkuste jí zanest do servisu, alespoň Vám řeknou jestli to vůbec ještě bude běhat. Aby jste nedopadl jako pán, kterému se zdála cena za MS 180 = 5300,-Kč moc, tak si jí koupil v bazaru kde jim chviličku běžela a když chcípla tak mu řekli, že došel benzín. Pán jí koupil za 3000,-Kč, dolil benzín a zjistil, že nejde nastartovat. Přinesl jí k nám na servis : " že potřebuje trošku poštelovat". Zjistili jsme, že je zadřena!! Oprava cca 4000,-Kč!! Pán nám na to sdělil, že si radši koupí v Bauhausu pilu za 3000,- a šel. Taže ta pila ho nakonec vyšla minimálně na 6000,-Kč!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 103.201 (?), 20.12.2008 12:07

Jestli to dobře chápu, tak jste od někoho dostal, nebo koupil rozmontovanou pilu. Než ji budete skládat, je třeba zjistit stav dílů. Možná to už víte a stačí vše poskládat. Ale asi jste to nikdy nedělal, jinak byste nechtěl plánek. Proto bych Vám doporučil se obrátit na někoho, kdo plánek nepotřebuje. Jinak můžete za krátkou dobu shánět někoho, kdo pilu dokáže nastartovat, nebo opravit, protože to poskládáte špatně. Stačí špatné těsnění, nebo přehlédnutí vadného gufera a máte po radosti.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
HH - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (154) - 112.250 (?), 20.12.2008 14:09

souhlasím, kvůli nějaké závadě tu pilu někdo rozdělal, to že ji původní majitel nenechal opravit naznačuje nějakou vážnější poruchu, bez kontroly dílů bych ji neskládal, a těžko říct zda je vůbec kompletní. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
pepess - (2) - 230.158 (?), 20.12.2008 20:08

Děkuji za odpovědi.Pracoval jsem v lese s pilou(husqvarna).Je to už patnáct let.Tehdy jsme dostávali k pile i návod s plánkem umístění součástek.Doba asi pokročila.Ráno jsem se do toho pustil, Nebylo to nakonec tak složité.Čistil jsem ji benzínem, byla celá ,zřejmě od téru.Už běží.Ještě musím někde koupit startovací kryt a brzdu(zlomené).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Svislá odpadní roura 75mm25.6.2024
Srovnávačka MS 30025.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm21.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm19.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm19.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm19.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika