Sekačky od Mountfieldu



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
               
host - 173.237 (?) 
12.5.2009 18:38

Kupte na jaře dvě jehňata, posekají Vám spolehlivě, ještě pohnojí a na podzim budete mít super klobásy. Jehňata koupíte za 1500,-kč, při srovnání, kdyby jste kupoval maso v obchodě, dáte 3x tolik. A nemusí se zde přítomní hádat, jestli je lepší mountfield nebo husqarna... myslete ekologicky jako Bursík:-) ovečky nemají spotřebu benzínu a žádnou údržbu, navíc není nic lepšího když Vám v neděli zapne soused sekačku a 3 hodiny seká zahradu... Ahoj Jana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                  
host - 13.199 (?), 15.5.2009 10:52

Letos jsem měnil sekačku, záběr 53cm od MTD. Měl jsem jí dva roky a nejvíc mně štvaly dvě věci. Špatně sekala a celá vibrovala a řachtala. Ale ten největší a poslední problém byl náhradní nůž. Řekli si za něj 1.000,- Kč.

Takže mám teď sekačku od Mountfieldu, záběr 55cm, čtyřrychlostní. Náhradní nůž stál polovinu!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 166.25 (?), 15.5.2009 11:27

Po mych predchozich zkusenostech z Mountfieldem, kdy jsem po par hodinach zadrel 2T snehovou frezu ( reklamaci mi s oblibenymi frazemi nakonec uznali), kdy se mi hodine provozu spalil motor sberace listi TORO (rovnez kecy, ale uznano), kdy jsem u nich v zime koupil za super peniz snehovou frezu Hondu (60% sleva),  jsem si vcera odvezl z Mountfieldu sekacku TORO 53cm Proline 3R s motorem Kawasaki. Hledal jsem vsude mozne podobny vyrobek  (s dobrym motorem s tlakovym mazanim, hlinikovym sasi ) v podobne cene a nakonec ho nasel jen u Husquarny, ale temer ve stejne cene. Takze jsem nakonec volil Mountfield taky proto, ze ho mam v miste bydliste, trochu kvuli notasu (vyuziji na cesty) a trochu vzhledem k uznanym predchozim reklamacim. Podotykam, ze nejsem priznivcem, ale ani zadnym odpurcem Mountfieldu. Uvidime jak bude makat...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 166.66 (?), 15.5.2009 12:28

NO, to ale není tím, že by za stejnou cenu nešla sehnat lepší sekačka, ale bylo to špatnou volbou MTD... Troufám si říci, že za stejnou cenu můžete u prodejců zahradní techniky ve speciálkách, ale i v BAUBAU nakoupit přinejhorším výhodněji.

Informace tedy není o tom "MO je skvělý nikdo mu nesahá po kotníky" :-)), ale tom "MTD nebrat".

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
durkovic - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (121) - 91.124 (?), 18.5.2009 16:24

zdravím,

tak ked sa tu tak preberá tá TDL484TR a jej modifikacietak pridám niečo zo skuseností.

robil som na svojej TDLke taku menšiu udržbu, kupil som v MO remen na pojazd za celkom fajn cenu 1,81€.

zvesil som dolu všetky kolesá aj s pojazdom, vyčistil od 4 ročných nanosov trávy a zeminy poblíž ložisiek, proste taka GO pojazdu. motor som len oprášil vyfukal bordel spomedzi rebier chladenia válca, vymyl vzduchový filter a napustil olejom, osadil novú sviečku.

nôž som nabrúsil a mohlo sa ísť kosiť, kosenie bolo opäť hračkou a hral som sa aj so sbieraním trávy do košu a ten výsledný efekt dlhej záhrady s posekanou trávou je užastný. kosenie bolo za veľmi ekonomickú spotrebu.

tu su nejake fotečky po malej GO:

img30.imageshack.us/img30/3632/dsci2066.jpg
img194.imageshack.us/img194/7607/dsci2068.jpg
img30.imageshack.us/img30/845/dsci2069.jpg
img200.imageshack.us/img200/2986/dsci2072.jpg

tak tolko k tej mojej TDLke.  zatial spokojnosť

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 58.130 (?), 18.5.2009 18:29

Vaše TDL 484 TR je i po čtyřech letech jako nová, v krásném stavu. To je dobře že vám slouží. Motor je jednoduchý na údržbu a sekačka celkově držák. Tak to má být.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
durkovic - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (121) - 91.124 (?), 18.5.2009 21:20

zdravím,

Ďakujem za pochvalu, TDLku som rok nepoužíval pretože motor mi pripadal slabý ale po GO, s novou sviečkou a vyčisteným filtrom a udržiavanou trávou sa to dá celkom pekne sekať,  s opraveným pojazdom a novou remenicou pojazdu to ide podstatne lahšie, aj ked je kôš na travu už plný, kosačka sa vie s pojazdom obratne hýbať. takže teraz mi TDLka služí a na jesen jej urobím tiež udržbu tiež nejaku tu udržbu aby bola na jar pripravená k použitiu. k motoru, štartuje bez chyby takpovediac na "drc".

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 27.211 (?), 26.5.2009 13:30

Mám sekačku TORO SD ADS. Jsem s ní velmi spokojen, kupoval jsem jí u Mountfieldu vloni. Mám zároveň křoviňák Husqvarna 323. Navštěvuji čas od času jak prodejce Husqvarny, tak i Mountfieldu. Z mého srovnání vyplývá, že husqvyrna je suverénně dražší než Mountfield co se servisních dílů týče. Někde i dvojnásobně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 252.60 (?), 28.5.2015 11:08

Dobrý den.Mám taky tu samou sekačku G44PB přes šest roků.Nevím čím to je ale začala špatně startovat a strašně kope až mi to vytrhne šnůru z ruky.Musím naklonit sekačku dozadu a pak nějak chytne.Když už jede tak je OK ale jak ji zastavím tak to je zase hrůza.Nemohu na to přijít čím to může být.Nemohl by mě někdo poradit?   Děkuji nahradn@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 4.243 (?), 28.5.2015 12:04

Nevím jak, nevím čím, to musíte vědět sám, ale asi se vám pohnul setrvačník na klíknku a změnil (zmenšil) se předstih. Polohování motoru by na toto nemělo mít vliv. Kopat by to mělo pořád stejně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Svislá odpadní roura 75mm27.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm25.6.2024
Srovnávačka MS 30025.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm21.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm19.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm19.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika