Ridery a traktůrky z Mountfieldu - názory?



host - 29.75 (?)
20.2.2008 12:56

Nejsem žádný propagátor či prodejce Mountfieldu, ale parametry toho rideru jsou opravdu dobré. Lepší jsou pak už jenom u riderů kloubových s mulčovací sekačkou nebo u zahradních traktorů.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 24.1 (?), 19.2.2008 19:55

A co tedy radíte? Kde zakpupit do 50 tis zahradní traktůrkovou sekačku (rider)? Někde ve stodole u týpka co je po kusech dováží? Já taky nejsem příznivcem MT, ale to, že nabázejí cenově dostupný produkt, který v podstatě funguje, na který provedou servis,... I přes psycho, kterým si asi člověk při jednání s reklamačními techniky musí u MT projít - asi aniž by oni za to mohli - nařízení - je to jediná volba. Znovu opakuji, pokud narazím na podobnou cenu a servisní zázemí a značku se kterou jsou majitelé spokojení, tak přestanu váhat. Ale taková cenově dostupná značka či prodejce v ČR není. Nebo se pletu?

                     
host - 151.203 (?), 19.2.2008 23:29

No právě, proč jsou stroje v MT tak přijatelně levné? Někdy ten servis 100 km daleko přijde v podstatě levněji, než když ho mám za rohem v ulici. Jen pro představu o MT, kdy tam byli i slušní prodavači. když jsem jim řekl co všechno budu s křovinořezem sekat, prodavač mne požádal abych šel k jiné značce a nedělaj jim ostutdu, protože i ten jejich nejkvalitnější bych jim prý do týdne přinesl v tašce.

                     
host - 29.75 (?), 20.2.2008 12:56

Nejsem žádný propagátor či prodejce Mountfieldu, ale parametry toho rideru jsou opravdu dobré. Lepší jsou pak už jenom u riderů kloubových s mulčovací sekačkou nebo u zahradních traktorů.

zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Homelite xl 91318.9.2024
Homelite xl 91315.9.2024
Kouří do místnosti12.9.2024
Kompresor - identifikácia9.9.2024
ČOV Herva8.9.2024
ČOV Herva8.9.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika