Proc nekoupit sekacku z Mountfieldu?



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 29.114 (?) 
11.1.2009 19:26

No nicméně neříkáte úplnou pravdu, nejde jen o hobby zboží. Se sekačkami a traktůrky od firmy GlobalGardenProducts Italy, sekačkami bubnovými od Motoru Jikov nebo s mulčovačkami od Vari bych si klidně troufnul na profi použití. Tyhle tři značky jsou opravdu velmi kvalitní, chybou je ale opravdu velmi vysoká cena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 50.4 (?), 12.1.2009 16:45

Vážený pane 39.233 stačí trochu počítat a zjistíte, že případná "sleva" (když budete mít štěstí) 20% vás nedostane ani na běžnou cenu sekačky jiné značky.! Pro příklad nemusíte chodit daleko, stačí popojet o kousek výše a použít porovnání, které sem připravil jiný přispěvatel (nekotroloval jsem to) a například u této sekačky: CastelGarden XS 55 MHS/ Stiga Turbo 53 S...19300/14900 Kč, vámi vytočená sleva 20% vás dostane na cenu : 15440,-Kč!!! tudíž jste ještě 540,-Kč nad základní cenou od konkurence. A to bych chtěl vidět kolika lidem se vůbec podaří tu 20% a vyšší slevu vytočit!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 64.142 (?), 17.1.2009 5:33

Ani pásku na hadici!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 180.177 (?), 13.5.2011 19:05

Dobrý den,
já mám s M. zcela jiné zkušenosti mám od nich motorovou kosu (již 13 let pořád funguje bezvadně) a benzínovou rotační sekačku bez pojezdu XS 50 MH a jsem zcela spokojen, mají velice příjemnou obsluhu, která dokáže poradit.
S pozdravem

Radoslav H.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 53.2 (?), 11.9.2011 1:04

Ano, souhlas, MTFD si nevidi do sve cenove "huby". Mym klientem je vyrobce doplnku ke kultivatorum. Znam prodejni cenu u vyrobce a znam prodejni cenu v MTFD, kde maji prirazku v rozmezi 250-400%. Pokud takoveto marze maji i na ostatnich produktech, pak sleva 60% na tom jejich "kole" jeste stale zajistuje MTFD dostatecny zisk. MTFD vytvari svymi reklamami cilene dojem monopolu, coz rozhodne neni pravda. Jak vidno, najde se ovsem rada lidi, kteri reklamni masazi MTFD snadno podlehnout. Bezmala vsechny vyrobky prodavane v MTFD jsou k mani i v jinych obchodech, ovsem pod jinymi znackami nebo typy. Verte, ze dobre vim, o cem pisu. Staci jen pozorne hledat a pred nakupem mit k dispozici kompletni informace o vyrobku. Pak zjistite, ze jste nakopili v podstate uplne totez, jenom o par desitek procent lacineji. Mountfield nebrat!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 172.228 (?), 7.2.2009 9:24

Pro pana host - xxx.xxx.29.114 kde jste čerpal vaše informace??? ja mám zájem koupit minirieder a M. nabízí ted cenu na kole štěstí 29 911, z. 7let, V Hornbachu mají stejné parametry, stejný vzhled za 29 990, z. 2 roky, Baumax opět jako Hornbach jen cena je 28 800 z. 2 roky. A mám i katalog vaší slavné stigi, tam nabízejí stejné parametry, jen jakobi o "třídu" víš, protože nemají verzi bez el. startéru, jenže tento rieder v M. se stertérem stojí 34 980 v unoru 39750 mimo kolo štěstí a u stigi stojí 39 900 takže je o 150 korun dražší i mimo kolo štěstí. A s tím vzhledem máte pravdu jsou si podobné jako vejce vejci, kromě barvy

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 7.210 (?), 7.2.2009 11:17

"Slavná Stiga" má n ekompromisní pokovení proti korozi, kvalitní ložiska a perfekcionistický důraz na kvalitu. O čemž nelze u "zákaznických" výrobků noname třídy, kam MO bez pochyby patří tvrdit, že i zde se jedná o samozřejmost, tak typickou pro Stigu.

Adrenalinové sporty jsou velmi zábavná záležitost až do první havárie. Osobně bych doporučoval stigu, nebo nákup v Hornbachu. (ten navíc narozdíl od MO nikdy nesmlouvá a vyčůraně se nesnaží vylhat z reklamací)  Sedmiletá záruka u MO je pastí na vidláky, při důkladném pročtení smluvních dokumentů zjistíte, že se jedná o marketingový trik, a reálnou sedmiletou záruku máte snad možná jen na šasi.

Navíc MO má standardní opravy a placený servis často mnohonásobně dražší, než servisy originálních strojů.

Někdy přemýšlím nad úspěšností prodejců zázračných polštářů, provozovatelů kol štěstí a podobných skvělých věcí

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 98.192 (?), 7.2.2009 13:25

Chcem kupovat kosacku a rozhodujem sa medzi Stiga Turbo 47S, Alko 470BR (prip. 4700BR) a G48TBQ alebo MTF 4820 z Mountfieldu. MTF a Alko servisuju aj u nas, so Stigou by to bolo asi horsie. Vedeli by ste mi poradit, hlavne co sa tyka zivotnosti a spolahlivosti? Podla prispevkov co som precital mi asi najlepsie vychadza Stiga, aj ked zistit informacie co sa tyka napr.sasi a lozisk u Alko je obtiazne.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 98.71 (?), 24.8.2011 14:00

Tiež by som sa radšej Moutfieldu vyhol. Keď pred cca 3 rokmi došla z opravy, strach a hrôza (pripomínam, nebol som tam s ňou a do rúk sa mi dostala o nejaký čas). Namiesto dvoch molitanových vložiek tvoriacich vzduchový filter tam bola len jedna a aj to bolo surovo vyrezané z nejakého použitého materiálu. Proste ani amatér by to takto neurobil. No ale najväčší problém nastal, že po tejto oprave už nebolo treba vymieňať olej. Ten bolo potrebné po kažkom kosení dolievať, pretože kosačka bola znečisťovaná unikajúcim olejom.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 178.80 (?), 31.7.2009 13:58

Přesně toto je důvod proč jsem koupil Stigu 53 turbo s Hondou.

Mf nemusí být blbej, ale porovnával jsem sekačky rok, než jsem se rozhodl pro koupi. a za stejný parametry ušetřit je myslím dobrý. Navíc s tím zinkovaným šasi se nemusím bát to stříkat vodou, aj je to v návodě

Tomáš

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Svislá odpadní roura 75mm27.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm25.6.2024
Srovnávačka MS 30025.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm21.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm19.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm19.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika