návod k plotostřihu Stihl HS 81 R/750



host - 151.203 (?)
3.2.2008 22:41

Zajděte si do nejbližšího servisu Stihl a pokud jste to koupil v bazaru, tak vám by měli poradit. Stejně k nim budete chodtit na nabroušení nůžek. Jen je otázka, když je nový a nepoužitý, že  prvpmajitel ho pořídil legálně. Jinak benzin do motoru klasika 1:50,  motorový olej Stihl, benzin natural. Před  uložením na delší dobu vyjet všechen benzin z karburátoru, benzin vylít z nádrže (postu je ale obrácený). Vzduchový filtr molitam vyprat v saponátu, případně to samí když je filtr z plastické mřížky. Mazání převodovky nevím, osobně mám ještě větší plotostřih kde asi po 50 hodinách dávám trochu oleje na promazání..Ale před každým použití si prostříknu olejem lištu, po stříhání zbavím nalepených nečistot a opět prostříknu olejem. Brýle na oči, sluchátka na uši, rukavice na ruce, žádný volný oděv, dobré boty a hlavně pracovat s rozmyslem. Není dobré zkoušet lištu zastavit prstem a´t svým či někoho jiného. 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 48.120 (?), 3.2.2008 16:06, zobrazeno: 8573x

Koupil jsem v bazaru nový plotostřih, ovšem bez dokumentace. Poradí někdo kde sehnak, popřípedě poskytne základní informace? (Benzín, oleje, co do převodovky atd. Děkuji za jakoukoliv informaci. Plotostřih je nový, nepoužitý, rok výroby 2007.

   
host - 151.203 (?), 3.2.2008 22:41

Zajděte si do nejbližšího servisu Stihl a pokud jste to koupil v bazaru, tak vám by měli poradit. Stejně k nim budete chodtit na nabroušení nůžek. Jen je otázka, když je nový a nepoužitý, že  prvpmajitel ho pořídil legálně. Jinak benzin do motoru klasika 1:50,  motorový olej Stihl, benzin natural. Před  uložením na delší dobu vyjet všechen benzin z karburátoru, benzin vylít z nádrže (postu je ale obrácený). Vzduchový filtr molitam vyprat v saponátu, případně to samí když je filtr z plastické mřížky. Mazání převodovky nevím, osobně mám ještě větší plotostřih kde asi po 50 hodinách dávám trochu oleje na promazání..Ale před každým použití si prostříknu olejem lištu, po stříhání zbavím nalepených nečistot a opět prostříknu olejem. Brýle na oči, sluchátka na uši, rukavice na ruce, žádný volný oděv, dobré boty a hlavně pracovat s rozmyslem. Není dobré zkoušet lištu zastavit prstem a´t svým či někoho jiného. 

      
host - 48.120 (?), 4.2.2008 18:03

Díky, stačilo. Vyhráno v tombole, ale koupeno jako nové na internetu v bazaru. Jinak vše OK, manuál mi nabídli z Gardenie, takže ještě jednou díky.

zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Homelite xl 91318.9.2024
Homelite xl 91315.9.2024
Kouří do místnosti12.9.2024
Kompresor - identifikácia9.9.2024
ČOV Herva8.9.2024
ČOV Herva8.9.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika