Dolmar PM-5100S3



Svarc - (49) - 49.235 (?)
28.5.2011 22:10

Tak jak jsem minule psal tak jsem nakoupil a nakonec to nebyl Dolmar, ale Stiga turbo s motorem GCV 190(6,5 koně) za super cenu za 12000kč.Jinak stojí 14tis.ale dostal jsem dva tis.slevu a pořádně ošahal a padla mě hned do oka.Sice mě trochu strašilo na jiném vláknu ta ulámané kolíky na unašeči, ale nakonec jsem do toho šel a za ty tři neděle jsem už 3x sekal trávu a absolutní spokojenost i s pojezdem... oproti Hechtu co stojí tedka v kůlně a připravuje se že půjde na výlet z baráku asi na aukru od korunky.To se nedá vůbec, pro všechny vůbec srovnávat.Sice manželka trochu reptala že stála tolik, ale už jsem si zvykl že reptá a jak se jí s ní krásně seká... Míra

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 243.191 (?), 22.5.2011 21:22
Pojezd nějaký výkon vezme, ale nebylo to tím, že Vy jste tlačení sekačky přizpůsobil zátěži motoru - tlačil jste pomaleji?..
                     
host - 64.174 (?), 22.5.2011 21:39

Ano, i jednička byla moc rychlá. Přiznám se, že jsem čekal větší rozdíl mezi rychlostmi a hlavně pomalejší jedničku. Jinak jsem ze sekačky nadšený. Má silný motor, velká kola, vypadá po rozbalení z krabice nádherně. Překvapilo mě, že v ní nebyl olej, ale to asi kvůli dopravě. Hrdlo bylo mastné, takže motor běžel, ale někdo olej odstranil. Napadá mě, jak čistit spodek sekačky, dělal jsem to klacíkem, ale není to ideální.

                     
j.c. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (142) - 190.217 (?), 22.5.2011 21:55

Spodek čistím starou špachtlí s kulatýma rožkama nebo kuchyňskou plastovou stěrkou na těsto. Oboje dobrý.

                     
M. P. - (24) - 179.249 (?), 23.5.2011 10:05

Pravděpodobně byl problém v příliš vysoké a husté trávě. Je dobré s bočním výhozem pootevřít také zadní výhoz čímž se zvýší výkon v takové trávě. Chce to dávat pozor na kamení a další nepořádek... Jinak bych ještě doporučil před dalším sekáním hlavně zkontrolovat hladinu oleje, protože je většinou potřeba trohu dolít. Při sekání přerostlé trávy si taky motor trochu oleje vezme, když se dusí a jede na stálé přidávání plynu i když nový motor by určitě neměl. Jinak také doporučuji např. starou špachtli bez ostrých hran s tou to jde opravdu dobře.

                     
Svarc - (49) - 49.235 (?), 28.5.2011 22:10

Tak jak jsem minule psal tak jsem nakoupil a nakonec to nebyl Dolmar, ale Stiga turbo s motorem GCV 190(6,5 koně) za super cenu za 12000kč.Jinak stojí 14tis.ale dostal jsem dva tis.slevu a pořádně ošahal a padla mě hned do oka.Sice mě trochu strašilo na jiném vláknu ta ulámané kolíky na unašeči, ale nakonec jsem do toho šel a za ty tři neděle jsem už 3x sekal trávu a absolutní spokojenost i s pojezdem... oproti Hechtu co stojí tedka v kůlně a připravuje se že půjde na výlet z baráku asi na aukru od korunky.To se nedá vůbec, pro všechny vůbec srovnávat.Sice manželka trochu reptala že stála tolik, ale už jsem si zvykl že reptá a jak se jí s ní krásně seká... Míra

zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Homelite xl 91318.9.2024
Homelite xl 91315.9.2024
Kouří do místnosti12.9.2024
Kompresor - identifikácia9.9.2024
ČOV Herva8.9.2024
ČOV Herva8.9.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika