Uhyn slepic



host - 227.2 (?)
27.9.2012 18:43

Nevim, kdyz se tam dostal jezek, tak si myslim, ze se tam protahla i kuna a chodila si tam na slepicky.Zakousne, vypije krev a je pryc, obzvlaste pokud tech slepic je vice, tak ji vzdy cerstva krev muze stacit.Ani to nemusite na slepici poznat, muzete si myslet, ze tj.treba ze stresu.A kdyz ji-slepici najdete mrtvou treba ve dvore, kuna nema problem, treba i v poledne si prijiti pro korist, kdyz ma hlad a neni tam prilisny hluk, tak uplne klidne.Kvuli tomu, jsem s chovem skoncil a radsi vejce kupuji.A kdyz tam je ve dvore pes, kuna jasne vi, kam pes muze, ci nemuzeDnes je rada prazdnych staveni, pud,tam je klid, tam se kuna drzi a vyrazi za nejdostupnejsi vydatnou koristi, tj.slepice.A nastraha je nebezpecna, muzete chytit treba omylem kocku.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 202.166 (?), 27.9.2012 10:08, zobrazeno: 14737x

Prosím poradte, před 14 dni vlezl v noci do kurníku ježek vyhnal slepice a na jedné seděl než jsem ho shodil ta uhynula hned druhý den, druhá slepice za 3 dni a po 14 dnech třetí uhyn ze stresu nebo nemoc? Už mám jen dvě.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 140.163 (?), 27.9.2012 13:51

Kdyby měl být příčinou úhynu stres, nastal by okamžitě po stresové situaci, nebo krátce na to. Takže asi jiná příčina. K ježkovi bych chtěla podotknout, že podobná situace se mi stala také. V noci se ozval křik slepic, když jsem dorazila, slepice byly už rozlítané všude okolo. V boudě, kde spaly, stál ježek na zadních nohách opřený o slepici a zkoušel se jí prokousat do břicha. Ta držela, ani se nepohnula. Nestačil způsobit hlubší poranění. Scéna jak z hororu. Ani po této příhodě však žádná neuhynula. Po odnesení ježka a zabezpečení díry pod plotem už ráno o ničem něvěděly.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 227.2 (?), 27.9.2012 18:43

Nevim, kdyz se tam dostal jezek, tak si myslim, ze se tam protahla i kuna a chodila si tam na slepicky.Zakousne, vypije krev a je pryc, obzvlaste pokud tech slepic je vice, tak ji vzdy cerstva krev muze stacit.Ani to nemusite na slepici poznat, muzete si myslet, ze tj.treba ze stresu.A kdyz ji-slepici najdete mrtvou treba ve dvore, kuna nema problem, treba i v poledne si prijiti pro korist, kdyz ma hlad a neni tam prilisny hluk, tak uplne klidne.Kvuli tomu, jsem s chovem skoncil a radsi vejce kupuji.A kdyz tam je ve dvore pes, kuna jasne vi, kam pes muze, ci nemuzeDnes je rada prazdnych staveni, pud,tam je klid, tam se kuna drzi a vyrazi za nejdostupnejsi vydatnou koristi, tj.slepice.A nastraha je nebezpecna, muzete chytit treba omylem kocku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Topný kabel10:10
Topný kabel3.7.2024
Topný kabel2.7.2024
Svislá odpadní roura 75mm27.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm25.6.2024
Srovnávačka MS 30025.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika