Plíseň ve sklepě



host - 152.7 (?)
30.7.2008 21:44
V každém případě je nutné zjistit příčinu nadměrného vlhnutí. Existuje přípravek bio repel, obsahuje kultury které sežerou plísně tak jak v přírodě slunéčko mšici. Je neškodný a dlouhodobě účinný ale nesmite ho stříknout savem. Měl jsem zaplesňivělý celý sklep když jsme koupili dům. První jsem vše postříkal savem pro okamžitý účinek a zajistil trvalé přirozené větrání. potom vše vymaloval vápnem a místa která jsou stále vlhká natřel přípravkem biorepel.Hodně štěstí. Z.M.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 217.2 (?), 14.6.2008 15:32, zobrazeno: 15972x

Dobrý den,
na zahrádce máme zděný sklep už ho máme pěknou řádku let, ale letos se nám udělala plíseň.
A nevíme si s ní rady.Můžete nám prosím poradit.Savo nepomohlo, protože plíseň je nalítá vodou(vlhkostí).
Vápno asi nepomůže, protože ta plíseň prochází zdí.

Po dlouhém bojí jsme ji s hořákem spálili a sklep vysoušíme, ale plíseň se vytváří opět na jiných místech.
Předem moc děkuji za radu.

http://img88.imageshack.us/img88/9647/plsejl2.jpg

Kontakt: borg8472@seznam.cz

Ještě jednou děkuji a přeji příjemný den.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 0.246 (?), 6.7.2008 20:47

Podle mého názoru, pokud předtím to bylo v pořádku, tak jste museli nějak zamezit odvětrávání, nebo skladovat něco choulostivého..?, podívejte si pořádně na toto. Pokud zde změna nenastala, tak nevím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 152.7 (?), 30.7.2008 21:44
V každém případě je nutné zjistit příčinu nadměrného vlhnutí. Existuje přípravek bio repel, obsahuje kultury které sežerou plísně tak jak v přírodě slunéčko mšici. Je neškodný a dlouhodobě účinný ale nesmite ho stříknout savem. Měl jsem zaplesňivělý celý sklep když jsme koupili dům. První jsem vše postříkal savem pro okamžitý účinek a zajistil trvalé přirozené větrání. potom vše vymaloval vápnem a místa která jsou stále vlhká natřel přípravkem biorepel.Hodně štěstí. Z.M.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 1.251 (?), 24.8.2008 4:29

Taky mě to čeká, do kamenného a betonového sklepa prosakuje voda. Uvažuji stěny podlahu co to jde očistit vysokotlakým čističem, aby se měkká špína spláchla a stěny potom znova natřít vápnem. savo nemá smysl, zničí plísně, ale živiny na stěnách zůstanou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Svislá odpadní roura 75mm27.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm25.6.2024
Srovnávačka MS 30025.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm21.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm19.6.2024
Svislá odpadní roura 75mm19.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika