V zimě krmit nebo ne?



      
Martin Hrkal - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1463) - 73.81 (?) 
2.12.2012 10:29

On myslím bude rozdíl, když zimujete karasy nebo koi kapry za několik tisíc. Teď nemyslím, že by ta drahá ryby vydržela o tolik míň než třeba karas, ale jde spíš o pocit majitele. Ta míra péče věnová přezimování podle mého roste s cenou ryb.
Také zimujeme ryby přímo v nádržích, i když asi ne vždy splňujeme ideální parametry hloubky.  I v loňské velmi tuhé zimě bez sněhu jsme neměli žádný úhyn. Jde nejen o to, jak technologicky to zimování zabezpečíte, ale i v jaké máte ryby kondici, a jak máte čistou (zablácenou) nádrž

  
         
Jarda Slatinany - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (275) - 209.88 (?), 3.12.2012 21:50

Ano pane Hrkal. Plně s Vámi souhlasím. Měl jsem ale pocit, že věci neublíží i pár mých začátečnických zkušeností, protože mám takový pocit, že si něčím podobným musí projít každý amatér s nedostatkem zkušeností či kapitálu. Moje preference a rozhled se každý rok měnily až do současného stavu a tento proces stále pokračuje. Jistě chápete rozdíly mezi amatéry a profesionály. Nikdo učený z nebe nespadl ale ten chápavý má vyhráno. I určité ztráty potkají každého. Je potřeba se z nich poučit a jít dál.
A čistit, starat se, studovat a užívat si i tu pohodu.

zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Homelite xl 91318.9.2024
Homelite xl 91315.9.2024
Kouří do místnosti12.9.2024
Kompresor - identifikácia9.9.2024
ČOV Herva8.9.2024
ČOV Herva8.9.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika