Pěna v koupacím jezírku



                     
Martin Hrkal - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1463) - 73.81 (?) 
28.7.2011 14:49

Běžná údržba je jistě na místě, to děláte dobře. Co se technologie týče, na 11W lampu bych příliš nespoléhal, výkon mi přijde velmi nízský.
Ke koagulantu - PAX je kolagulant, síran hlinitý také. Koupíte to ale asi pod jinými obchodními názvy.
Vzhledem k objemu nádrže a cenám všelijakých zázračných přípravků na čištění jezírek bych ale přemýšlel o tom, jestli nebude jednodušší a levnější silně redukovat ryby, a dokoupit něco málo technologie. Přijde mi to trochu systematičtější... :)

  
                     
host - 149.82 (?), 31.7.2011 8:44

Dobrý den, takže dnes ráno jsem změřila PH, a není asi zase až tak hrozné, je necelých 7. Jinak pěnu stále máme, o něco méně, ale je tam pořád. S manželem jsme se domluvili, že vylovíme téměř všechny ryby a znovu pročístíme filtrační jezírko, od jara rostliny hrozně moc narostly, tak je osekáme a necháme jen trochu. Jinak i dle vašich rad určitě přidáme i filtr. Kdyby někoho ještě něco napadlo ohledně té pěny, budu ráda za každou radu.  Koupila jsem tekuty vločkovač a zjiskřovač do bazenů, zn. KingPoll, ale mám strach ho použít, složení na výrobku bohužel nepíšou a značku, kterou jste mi doporučovali jsem nesehnala (jen na internetu a to ve velkém balení). Jestli jste někdo stejný druh tohoto přípravku použil v jezírku dejte mi prosím vědět, nechci s tím nadělat ještě více škody. Jinak voda až tak zelená neni, ve sklenici je na pohled snesitelná a děti bych (kdyby bylo počasí) do takové vody klidně vykoupat pustila, jen ta pěna není pěkná.

Děkuji za rady Samková

zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Homelite xl 91318.9.2024
Homelite xl 91315.9.2024
Kouří do místnosti12.9.2024
Kompresor - identifikácia9.9.2024
ČOV Herva8.9.2024
ČOV Herva8.9.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika