Příspěvky uživatele - 220.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Weibang WB 506, Mega 4750 LKT, nebo neco jineho?, 15.4.2009
Ještě k tomu weibangu. Tam, kde jsem kupoval sekačku, je i půjčovna, takže jsem měl možnost si vyzkoušet některé sekačky a weibang má slušný výkonný motor (bolens), prý nebyl ani na jedné půjčované sekačce (ani na rotavátoru) opravován, údajně s nimi... celý příspěvek >
Stáří benzinu do pily, 15.4.2009 Obsahuje fotku
Pravda není mezi, ten správný stav je jen jeden. Ale záleží na tom, kdo pilu obsluhuje. Když to bude majitel, kterému je návod šuma fuk, tak je pro něj normální stav, že jede na starou směs vytvořenou třeba ještě navíc ze starého benzínu. To je ovšem... celý příspěvek >
Weibang WB 506, Mega 4750 LKT, nebo neco jineho?, 15.4.2009
Zatím to vypadá, že italští inženýři tento motor nikdy neviděli ani na obrázku. Zkuste jej najít na stránkách lamborghini, nebo zkuste vůbec najít k tomuto motoru cokoliv, co by jej pojilo s lambo, či, co by o tomto motoru říkalo více než je popsáno... celý příspěvek >
Weibang WB 506, Mega 4750 LKT, nebo neco jineho?, 15.4.2009
Tak zrovna snappera jsem zkoušel pouze na pár řádcích před prodejnou, a musím říct, že se mi s ním sekalo a celkově zacházelo moc dobře. Pokud jde o motor lamborghini, tak je to sice mezi sekačkovými motory dělo, ale když se na něj podíváte, tak... celý příspěvek >
Stáří benzinu do pily, 15.4.2009
To máte pravdu, ale zde neřešíme, jaká je kvalita, nebo původ speciálního oleje. To beru, jako samozřejmé, že je použitý výrobcem učený kvalitní olej, jinak musí být poměr 1:40. Jen jsem po chvilce hledání našel několik odkazů. Někteří... celý příspěvek >
Weibang WB 506, Mega 4750 LKT, nebo neco jineho?, 15.4.2009
Snapper má předek bubnu a centrální zdvih vyřešen inteligentněji, takže nedrhne. Pokud jde o al-ko 470 BRV, tak bych jako drobnost viděl zastaralý a o něco méně výkonný motor 625, který má SV rozvod. Je spolehlivý, ale přeci jen, osobně bych si... celý příspěvek >
Jak seřídit spojku u Vari, 8.4.2009
Ano, automaticky píši o Jikovu, což nemusí být automatické. Avšak uložení na čepech je namazáno již z výroby. Pokud je zatuhlé, tak bych jej po rozebrání a očištění rozhodně lehce namazal, třeba měděnou nebo keramickou vazelínou, která mažou i po... celý příspěvek >
Rada Jonsered cs2145, 8.4.2009
Radku, souhlasím, že nemlátit, nebouchat, nekopat, neškubat, ale taknějak pocitově mi přijde, že když zaberu rázem (hupem), tak píst a klika trpí méně, než když se s nimi "pomalu" přetahuji. Takže když povoluji, zpevním ruce s nástavcem a houpnu, tak... celý příspěvek >
Jak seřídit spojku u Vari, 8.4.2009
Tato spojka se nijak neseřizuje. Pokud je v pořádku obložení i buben, tzn. bez zvýšeného opotřebení, nečistot, rýh a mastnot, pak můžete akorát zkotrolovat hybnost ve čepech odstředivých lamel, zda se v sobě lehce pohybují, případně vyčistit, namazat... celý příspěvek >
Pozinkovat šasi sekačky?, 8.4.2009
Tmel bych nedával, protože při oprýsknutí krycího nátěru začne absorbovat vlhkost, a plech pod tmelem zreziví ještě rychleji než bez něho - u vlákenného tmelu to platí dvojnásob. Žárový zinek může větší plechovou konstrukci s vyšším vnitřním pnutím... celý příspěvek >
Pozor na bezpečnost při práci ve výškách, 3.4.2009
HMS je vždy s pojistkou, byť to zkratka neobsahuje - opisem jste to napsal taky ;). 2 + 2 + prodloužení lana = 6 m??? To si jistič nesmí dělat dole barbecue, hrát videohry a dloubat se v pozadí :-). Tak mě napadá, že kdyby mě měl jistit někdo, kdo to... celý příspěvek >
Určení výběru vhodné lišty a řetězu (oregon), 3.4.2009
Snad to někomu pomůže: apllikace na stránkách oregonu, kam zadáte typ pily, a z nabídky zvolíte možné délky lišty, šířky vodicích zubů a dělení zubů.
Pozor na bezpečnost při práci ve výškách, 3.4.2009
Karabina se závitovou pojistkou se nazývá HMS, kdyby ji chtěl někdo koupit. Já se jistím sedákem, někdy prsákem (sedací úvaz a prsní úvaz), HMS, půjčuju si pružné horolezecké lano a nechávám se jistit ze země. Snažím se nelézt sám. Pokud člověk... celý příspěvek >
Motorový olej, 2.4.2009
Myslím, že M6AD olej traktoru bohatě stačí. Pokud chcete trochu vyčistit motor, můžete koupit třeba madit tirman 15W-40, který lze koupit rozlévaný za velmi dobrou cenu. Nic se neucpe, používal jste aditivovaný olej a tirman vyčistí motor v průběhu... celý příspěvek >
Jakou vzduchovou stříkací pistoli?, 24.3.2009
Pro jaké konkrétní použití byste tuto pistoli chtěl?
Další diskuze:  678910>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika