Příspěvky uživatele - 204.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 20.8.2008 Obsahuje fotku
Lucko, tomu také fandím - osázet, co se dá.  Letos jsem osázela i žebřík, přes který jsem dala nabarvená prkna a na to osázené staré konvičky a sádelňáky.  Ještě Ti posílám pro inspiraci naší studnu. Obložila jsem jí zbytkem spungeritu a... celý příspěvek >
Jed Akátu, 20.8.2008
Tak, tak - k lékaři,  jak jsem radila i já.  A co nejrychleji!!!  Zdravím - Daniela.
Chilli papričky - pěstování v květníku, 20.8.2008
V květináči, nebo ve skleníku.  Je to téměř stejné. Ta semínka se musí nechat usušit a odpočinout, jinak Vám nevyklíčí, ale shnijí.  Zdravím - Daniela.
voda v bazénu, 17.8.2008
Je to správně - tak, jak to píšete.  Abyste tomu lépe porozuměl, tak jsem Vám zkopírovala vysvětlení, co je to volný a vázaný chlor. Nyní už Vám to určitě bude jasné.  Zdravím - Daniela. Chlor volný Volný chlor, který se do vody uvolńuje... celý příspěvek >
Dotazy na jehličnany, 17.8.2008
To víte, že je to hnojivo. Ale je to, jako když dáte jahodu slonovi. Muselo by toho být daleko víc, aby to mělo nějaký účinek. Zdravím - Daniela.
moje pokojové rostliny, 16.8.2008
Co neznám, to vyčtu. Tak si také počtěte, je to zajímavé. D.  http://www.citrusy.cz/2001113010-osetrovani-citrusovych-rostlin-v-zime
Chilli papričky - pěstování v květníku, 16.8.2008
Semínka usušte a uschovejte.  Zasaďte je až začátkem února.  Zdravím - Daniela.
tráva ve stínu - borůvky pod smrky, 16.8.2008
Borůvky potřebují ke zdárnému růstu kyselejší půdu. Nic nepokazíte, když je zasadíte do rašeliny. Polostín jim tolik nevadí, jen budou rodit o něco později, než kdyby byly na přímém slunci.  Horší je podle mne to, že pod smrky bude dost sucho.... celý příspěvek >
moje pokojové rostliny, 16.8.2008
Citroník není třeba nějak výrazně řezat. Pokud ho však potřebujete ztvarovat,  tak se mohou asi o třetinu zkrátit jen nové výhony, aby se rozvětvovaly.   Jinak Vaše květinky jsou moc krásné!!!  Zdravím - Daniela.
čím stříkat po kroupách, 16.8.2008
Mne by zajímalo, zda vůbec něčím stříkat?  Pokud kroupy narušily povrch hroznů, tak by se asi fungicid - chemikálie dostala dovnitř plodů a to by nebylo dobré?  Ráda se přiučím, protože jsem letos vysadila dvě sazenice vína a tak je... celý příspěvek >
Thuje obrovská, 16.8.2008
Nevím, zda jste zvolila dobře. Podívejte se na tento obrázek a představte si, že Vám poroste na zahradě něco takového: http://www.sharkan.net/784-zerav-obrovsky-tuja-riasnata-thuja-plicata     Zdravím - Daniela.
Vodní gril, 16.8.2008
Prosím, nebylo by pár fotografií?  Chceme koupit nový gril a stále se nedokážeme rozhodnout. Odkládáme to už téměř rok. Mezi tím stále sháním informace.  Opravdu má ugrilované maso i kůrčičku, nebo je to spíš takové dušené? ... celý příspěvek >
Lze přesadit dub?, 16.8.2008
Dub roste velmi pomalu, takže byste ho ze začátku mohl udržet v přijatelné velikosti řezem.  Ale myslete přitom na Vaše potomky.  Zdravím - Daniela.
Květina do temna, 16.8.2008
Já mám na severní straně u stěny, kam vůbec nejde slunce a je tam stále stín, difenbachii.  Vůbec jí nevadí, že má málo světla a roste dobře.  Zdravím - Daniela.
Jed Akátu, 16.8.2008
Akát je sice mírně jedovatý, ale to byste se ho musel napást - jako například koně. Potom způsobuje srdeční aritmii a má také vliv na nervovou sousatvu.  Zřejmě Vám do rány přišla nečistota a ta způsobila zanícení. Asi bych to nepodceňovala a... celý příspěvek >
Další diskuze:  3637383940>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika