Příspěvky uživatele - 204.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
volně rostoucí živý plot, 4.9.2008
Líbil by se mi JILM SIBIŘSKÝ  - je to rychlerostoucí listnatá dřevina určená k výsadbám do živých plotů. Za 2 roky po sestřižení dorůstá cca 2,5m výšky. Snáší výborně radikální střih s následným rychlým zahustěním obrostu.   Zdravím -... celý příspěvek >
Název rostliny, 3.9.2008
Jitko, také Vám Blahokeř přes zimu opadává?  A rosíte ho?  Zdravím - Daniela.
čím hnojit na podzim?, 3.9.2008
Já vápním hrubě mletým vápencem - krom jíného vylepšuje strukturu půdy. D.
čím hnojit na podzim?, 3.9.2008
Také vápním (samozřejmě kromě rododendronů a jiných keřů, které vápno nesnáší).   Ale vápním každý druhý rok.  Myslíte pane Miloši, že je to moc často?  Mám tedy vápnit pouze jednou za tři roky? Díky - Daniela.
Červivost lískových ořechů, 2.9.2008
Pokud máte červivé lískové oříšky,  tak je napadá brouk nosatec lískový. Pomůže vám postřik Decis. Na podzim také hodně prokypřete půdu pod lískou a v jejím okolí  - tím zahubíte larvy v zemi. Nebo si pořiďte slepice. Ty... celý příspěvek >
čím hnojit na podzim?, 2.9.2008
Já na podzim keře nehnojím, jen k nim namulčuji kompost. Hnojím až v předjaří, těsně před tím, než roztaje sníh (pokud ovšem nějaký je). Hnojivo je vhodné volit podle druhu keřů.  Pohnojíte-li na podzim,  tak hnojivo většinou odplaví déšt a... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 2.9.2008
Milá Lenpel, nic si z toho nedělejte!  Bydlíte tam Vy a ne pan chalupář.  Nezná Vaše důvody a hned kritizuje. Je to věc každého, co si na svoji zahradu zasadí a co se mu líbí. Nenechte si zkazit náladu. Vaše zahrada je pěkná a tím to... celý příspěvek >
Mohu nyní stříhat?, 2.9.2008
Jakékoliv thůje - tedy i brabant lze stříhat kdykoliv.  Doporučuje se na jaře a uprostřed léta.  Já stříhám tehdy, když je to třeba (nebo když mám čas)  a nikdy se nic nestalo,  thůje mi prospívají dobře. Takže dáte-li se do... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 1.9.2008
Máte to moc krásné - moc se mi líbí ta spousta květin!  A o zelenině neuvažujete?  Zdravím - Daniela.
Vše o liliích, 1.9.2008
Milá Maruško, je mi moc líto, co se Vám stalo. Upřímnou soustrast. Je to kruté, ale život jde dál.  Lilie můžete přesadit hned, nebo je nechat přezimovat v bedýnce. Opatrně vyjmout  (cibule jsou křehké) dát na dno bedýnky vyložené novinami... celý příspěvek >
mravenci, 31.8.2008
Letos mi na jednom záhonku stále vadly a posléze uschly celé rostliny macešek a afrikánů.  Stále jsem nevěděla čím to je, až jsem při vyndavání zbytků rostlin objevila v zemi houfy malinkých zrzavých mravenců. Postříkala jsem je rejdem na... celý příspěvek >
Umělý ratan pro zahradní nábytek, 31.8.2008
Podle mého názoru se ratanový nábytek hodí pouze do zimní zahrady - tedy ne na déšť.  Zdravím - Daniela.
maliny, ostružiny, 31.8.2008
Ostružiny i maliny plodí jen na dvouletých výhonech. Ostružiny je vhodné na podzim prořezat, odstranit suché části a zredukovat boční výhony, které rostlinu zbytečně vysilují. Ostatní zkrátit o třetinu. Je třeba odstraňovat i divoké pruty, které... celý příspěvek >
chlupáčci, 30.8.2008
Každý večer sypu našim kočičákům tři plné misky granulí. Do každé dávám jiné, aby měli na výběr  (manžel říká, že jim dělám švédské stoly). Krom toho jim ještě dávám masíčko z konzervy.  Až donedávna jsem si myslela, že k nám v noci chodí... celý příspěvek >
Zalévání - Tuje Smaragd, 30.8.2008
Nesmíte je ani přemokřit, ani usušit.  Také byste je měl přihnojovat. V prodeji je několik druhů hnojiv na konifery.  Zdravím - Daniela.
Další diskuze:  3637383940>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika