Příspěvky uživatele - 204.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na mech na betonu, 21.9.2008
Zkuste modrou skalici. Je to účinější a výsledný efekt je delší. Návod je na pytlíku.   Zdravím - Daniela.
Ježek, 12.9.2008
Dobrý večer Alí, děkuji za rady, možná je budu potřebovat.  Zasmála jsem se té poslední větě ve vašem příspěvku - že jste vypouštěli do přírody obézní ježky.  Náš Pepča už je také pěkně obézní.  Ale když omezím přísun potravy, tak mi... celý příspěvek >
ošetření a hnojení před zimou, 12.9.2008
Pokud je strom již zakořeněný, tak v zimě nezalévám - nechávám je odpočívat.  Teprve na jaře, když přestanou mrazy, tak je probouzím několika vědry vody a pak přihnojuji.  Zdravím -Daniela.
Ježek, 12.9.2008
Ahoj Luci,   já už jsem Pepčovi bedýnku udělala, ale on se vždycky nabaští a uteče.  Obávám se, že mu sloužíme jen jako kantýna.  S tou petkou na vytápění - to je dobrý nápad.  Když hodně moc mrzlo, tak jsme v garáži měli jen... celý příspěvek >
Sázení brambor po staronovém způsobu, 12.9.2008
Není to pracnější, protože odpadá okopávání a přihrnování. Zetlelá tráva - coby kompost brambory rovnou přihnojí.  Na domácí spotřebu je to fajn, ale ve velkém si to nedovedu představit. Asi by se těžko nastřádalo tolik trávy.  Zdravím -... celý příspěvek >
Ježek, 11.9.2008
U krtka to chápu - že je strašně plachý.  U ježka si myslím, že když jde o žrádlo, tak se tolik nebojí. Aspoň ten náš Pepča se tak jeví.  Nechal se i chytit  - ale díky tomu jsem přišla na ty blechy.  Ještě jsem ale nezjistila,... celý příspěvek >
ošetření a hnojení před zimou, 11.9.2008
Na podzim přidávám ke všem stromkům a keřům jen kompost.  Hnojím až na jaře, aby se přes zimu neodplavily některé živiny obsažené v hnojivu.   (Už se tu o tom psalo).     Zdravím - Daniela.
Ježek, 10.9.2008
Tak to se nedivím.  To já našemu Pepčovi  (vlastně kočkám, ale Pepča baští s nimi) podstrojuji masíčko a játýrka a z granulí Wiskas.  Vždycky jsem se divila, co toho ty naše kočičky zbaští, až jsem přišla na toho pichlavého strávníka.... celý příspěvek >
řez natírat či ne?, 10.9.2008
Já si taky povídám. Se vším - s kytičkami, se stromy i s ptáky - a vůbec si nepřipadám jako blázen. Myslím si, že je to normální citový projev k přírodě a že to tak má být.   Zdravím - Daniela.
Ježek, 10.9.2008 Obsahuje fotku
Dnes jsem milého Pepču musela celého postříkat Difusilem proti blechám.  Zjistila jsem totiž, že je samá blecha.  Pepčovi se to ale vůbec nelíbilo.  Zítra budu muset slíbit kočkám něco dobrého, abych je pochytala a také jim prostříkla... celý příspěvek >
Podzemnice olejná, 10.9.2008
Je to úsměvné!  - Myslím si, že do názvu zprávy opravdu nepatří oslovení.  Zdravím - Daniela.
Lískové ořechy, 10.9.2008
Osvědčilo se mi vyloupat a uskladnit v mrazáku.  Zdravím - Daniela.
Venkovní ibišek, 9.9.2008
Milá Bety, pokud budete přistupovat k pěstování Vašeho ibišku a i ostatních květinek, s takovou pečlivostí a výdrží, s jakou jste četla tuto dost dlouhou diskusi, tak věřím, že Vašemu ibišku i květinkám se bude dařit skvěle.  To Vám ze srdce... celý příspěvek >
řez natírat či ne?, 8.9.2008
...to je moc hezké, pane Miloši.  Oceňuji, že ke všemu přistupujete s citem.  Přeji Vám, ať se Vašim stromům daří!  Zdravím - Daniela.
Skalka mezi dva jehličnany, 8.9.2008
Ahojky Marcelko,  buďte ráda, že máte doma takového dobrého sportovce. A práce neuteče.  My už máme strouhu na vodu vykopanou. Zeťák nakonec ujel na chalupu, protože bylo hezky a tak jsme kopali sami.  Zdravím - Daniela.
Další diskuze:  3132333435>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika