Příspěvky uživatele - 204.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rezivění a opadávání tůjí, 27.9.2008
Tak přesně tohle mi udělaly thůje předloni a zachránila jsem je zaléváním.  Tehdy jsem si myslela, že déšt postačí, ale bylo dost sucho a thůjím to nestačilo.  Dnes už jsou pěkné a vůbec se nepozná, že byly takové jako ty Vaše.  Myslím... celý příspěvek >
Rezivění a opadávání tůjí, 27.9.2008
Pane Alberte - nevím, jak u vás prší.  Někde je dost sucho - srážkový deficit. To musíte posoudit sám. Asi bych nečekala a přihnojila a zalila je ještě letos. Také nic nepokazíte, když je stříknete hořkou solí.  Zdravím - Daniela.
okrasné dýně, 27.9.2008
Pisatel si nevšiml, že dotaz zadala žena - Majka.  Takže Majko, dejte nejdřív ochutnant manželovi!   Ale teď vážně - malé dýně jsou normálně jedlé, jen je s tím velká práce.  Snad Vás to neodradí.  Zdravím - Daniela.
termín sklizně, 27.9.2008
Pane Skála, děkuji za odborný výklad.  Už jsem tady jednou psala, že stromům moc nerozumím - a vidím, že se ještě mám co učit. Ono to vypadá jednoduše a přitom je to taková věda. Trochu jsem si z toho dělala legraci a nyní vidím, že je to... celý příspěvek >
Pampelišky, jetel, houby, 27.9.2008
To je zajímavé a ani jsem to nevěděla.  A přitom jetel je tak pěkný!  Tak proč ho tam nemáme?  Zdravím - Daniela.
termín sklizně, 26.9.2008
Pánové, vy na to jdete příliš odborně.  Já vždycky jablko utrhnu a ochutnám.  Většinou podle chuti poznám, zda je již zralé.   Zdravím - Daniela.
Pampelišky, jetel... a havěť, 26.9.2008
Ahojky Micuko,  já jsem se kdysi také strašně bála hadů. Až do té doby, než mi kamarádka, která je chová doma, nechala jednoho pochovat.  Byla jsem hrůzou bez sebe - husí kůži, jak píšete.  Pak jsem zjistila, že je to strašně plachý... celý příspěvek >
Rezivění a opadávání tůjí, 26.9.2008
Pane Alberte - píšete, že jste thůje hnojil a že mají spíš více sucha.  Nevyplývá z toho, jak často jste je zaléval.  Thůje potřebují hodně vody - obzvlášť v prvních letech, než si vytvoří pořádný kořenový bal, aby si mohly nasát... celý příspěvek >
jakou popínavku vybrat?, 26.9.2008
Pane Stanislawe,  máte pravdu, že různých krajových názvů pro jednu rostlinu je mnoho. Proto je dobré uvádět vždy i latinský název a pak nemůže dojít k záměně. Nepsala jsem přeci, že by se měl uvádět pouze český název, ale prosila jsem, aby k... celý příspěvek >
Sázení brambor po staronovém způsobu, 25.9.2008
Já trávu normálně kompostuji.  Tento týden budu sekat - čekám jen, až přestane pršet. Tak místo do kompostu půjde na připravované brambory. D.
jakou popínavku vybrat?, 25.9.2008
Se vší úctou paní Hráběnko,  nikoho jsem nejmenovala, tak nevím, proč zrovna vy jste dotčená.  Každý sám ví, jaké jsou jeho znalosti, nebo možnosti si český název najít.    Opravdu je lépe používat názvy oba.  Daniela.
Prořezání mirabelek, 25.9.2008
Každý radí něco jiného - jak se v tom mám vyznat? D.
Kaštan jedlý, 25.9.2008
Pokud je kaštan namnožený ze semen,  roste sice rychle, ale plodí pozdě - až tak po 15 až 20 ti letech. Lépe je pěstovat naroubované kaštanovníky - kvůli opylení by měly být nejméně dva. Ty začnou plodit již po 3 až 4 letech.   Zdravím... celý příspěvek >
jakou popínavku vybrat?, 25.9.2008
Mnoha lidem latinské názvy nic neříkají - a proto znovu prosím, uvádějte vedle latinského názvu též český:  Euonymus fortunei  - BRSLEN.   Zdravím - Daniela.
Pampelišky, jetel, houby, 25.9.2008
To buďte ráda, svědčí to o tom, že tam máte zdravé životní prostředí. Ještěrky jsou na to dost citlivé.  Zdravím - Daniela.
Další diskuze:  3132333435>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika