Příspěvky uživatele - 204.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnědé ruce i bez ořechů, 4.10.2008
Dnes jsem sklízela a následně škrabala mrkev, celer a petržel. Ruce mám stejně tmavé jako od ořechů a nešlo mi to ničím umýt.  Zkoušela jsem i cillit a nic nepomohlo. Pozitivní je jen to, že mi ruce voní zeleninou a to ráda čichám.  Zdravím... celý příspěvek >
Já se taky pochlubím, 3.10.2008
Růžičky máte překrásné. S názvy Vám ale asi neporadím - tak aspoň ta pochvala!   Zdravím - Daniela.
Fotky tuji a cyprustekov mix, 3.10.2008
Ty názvy máte snad správné.  Líbí se mi, jak to máte pěkně barevně promíchané.  Vypadá to docela zajímavě.  Zdravím - Daniela.
Urychlení růstu tůjí, 3.10.2008
První rok po zasazení rostou spíš do kořenů. Ten přírůstek čekejte až příštím rokem, ale nesmíte zapomenout trochu přihnojit a zalévat.  Zdravím - Daniela.
Lípia, 3.10.2008
Přezimování -  doporučuje se nevystavovat rostlinku teplotám pod  +10°C jinak listy zčervenají a opadají. Optimální teplota pro přezimování je mezi 10-15°C. Udržovat mírně vlhký substrát. Rostlina na zimu shazuje většinu listů... celý příspěvek >
Schisandra, 3.10.2008
Myslím, že ji můžete bez obav zasadit. Schisandra je plně mrazuvzdorná rostlina. Sází se do jámy 60 x 60 cm, doporučuje se kyselá a propustná půda.  Zdravím - Daniela.
Pachira, 2.10.2008
Jani, nenapsala jste, jestli občas Pachiru rosíte. Pachira sice dobře snáší suchý vzduch, ale pravidelné rosení z jemného rozprašovače jí velice prospívá. Pří nedostatku vláhy listy Pachiry ztrácí tuhost a svěsí se. Při přebytku vláhy ale může uhnít... celý příspěvek >
Co to je za broučky a jak na ně?, 2.10.2008
Nám pomohl biolit na lezoucí hmyz.  Zdravím - Daniela.
Korejská jedle, 2.10.2008
Také by mne zajímalo, kde jste koupil sazeničky korejské jedle.  Připadá mi, že je to nějak podzřele levné?   Jinak šišky by se měly nechat na stromě do té doby, než se začnou rozevírat - aby byly zralé.  Zdravím - Daniela.
muškáty, 2.10.2008 Obsahuje fotku
Milá Karolíno, Vaše muškáty jsou krásné!  Také mám ráda tyto červené muškáty. Toto je fotka ze začátku června - později byly ještě bohatší.  Stále kvetou a je mi líto je ostříhat. Doufám, že ještě nějaký den vydrží, než začnou... celý příspěvek >
Korejská jedle, 2.10.2008
Množení korejské jedle je dost obtížné. Několikrát jsem dostala šišku se semínky, ale nikdy se mi to nepovedlo. Nyní jsem vyčetla novou radu a tak to vyzkouším znova. O radu se s vámi podělím. Nutná je stratifikace. Jedná se o vrstvení těžko... celý příspěvek >
reznouci thuje, 2.10.2008
A nebyly zasazené na místě, kde na ně od rána do večera pražilo slunce? Zdravím - Daniela.
plody mandloně, 1.10.2008
Podle mého názoru lze tak velké množství pouze usušit. Mandle se většinou před konzumací loupou (spaří se vroucí vodou a oloupou se). Jejich částečné scvrknutí proto není na závadu.   Zdravím - Daniela.
zalévaní tuje, 1.10.2008
Pokud se dá hnojivo přímo ke kořenovému balu, tak je nebezpečí, že se spálí kořínky.  Já jsem teď přesazovala jednu thůjku (kvůli výkopu na vodovodní přípojku) a před zasazením do nové jámy jsem přidala jen kompost. Jinak oceňuji Váš přístup k... celý příspěvek >
Vysazení thují blízko septiku - uhynou?, 1.10.2008
Kdysi jsme na chatě měli udělaný septik, s odvodem pod stromy a keře rybízu.  V těch místech všechno rostlo jako o závod.  Na druhé straně pozemku byly ty samé stromy a rybíz a bylo vidět na první pohled, že těm u septiku se daří daleko... celý příspěvek >
Další diskuze:  2627282930>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika