Příspěvky uživatele - 204.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rostliny v ložnici, 15.10.2008
Květiny za Vaši únavu asi nemohou (pokud nejste na některou z nich alergický). Je sice pravda, že ve dne produkují kyslík a v noci kysličník uhličítý, ale musel byste jich tam mít ohromnou spoustu a to jistě nemáte.  Zdravím - Daniela.
Nedostatečné informace o zakupovaných sazenicích, 15.10.2008
Nedostatečné informace o zakupovaných sazenicích. To, co popisujete, by se určitě nestalo, kdyby při koupi kupující dostal dostatečné informace o zakupované rostlině. Také se mi to už stalo a doma jsem pak hledala na internetu, jak o rostlinu pečovat... celý příspěvek >
Pracnost pěstování trávníku, 15.10.2008
To je hloupost,  nejsem přece otrokem zahrady!  Ale i jednou týdně mi připadá nepřesné. Záleží také na počasí. Když hodně zaprší, tak tráva roste jako zběsilá. Když je sucho, tak roste pomaleji. Tomu přizpůsobuji sekání.  Zdravím... celý příspěvek >
Urychlovač kompostu, 15.10.2008
Děkuji všem za reakce. Já urychlovače kompostů nepoužívám a jak vidím, tak dělám dobře.  V obchodech jsem viděla nějaké - včetně močoviny, tak jsem jen chtěla znát názor ostatních.  Já nechávám zrát kompost dva roky a také je pak pěkný... celý příspěvek >
Urychlovač kompostu, 15.10.2008
Tím chcete říci, že když se použije urychlovač kompostu, tak potom kompost smrdí?  D.
Urychlovač kompostu, 15.10.2008
Zajímá mne váš názor na různé urychlovače kompostu.  Zdravím - Daniela.
nekonečná likvidace škumpy, 14.10.2008
Asi ano, protože je celá jedovatá. Ale to by musel být opravdu podivín, který by to chtěl zkoušet.   Je to ale pech - takový krásný strom a taková potvora je to.   Zdravím - Daniela.
Znáte ji někdo?, 14.10.2008
Já mám doma něco podobného - soudím podle květu a listů. Dostala jsem tuto rostlinu letos na jaře od kamarádky a ještě jsem ji nepřesazovala, takže nevím, jestli má cibuli.  Kamarádka mi řekla, že se jmenuje  "Husí krk".  Tak... celý příspěvek >
Neznámý strom, 14.10.2008 Obsahuje fotku
Má na větvích trny?   Vypadá to, že je to maklura oranžová, velmi teplomilný strom. Plody jsou nejedlé.  Roste i v Bulharsku. Myslím, že jí říkají i pomerančovník.   Zdravím - Daniela.
Kdy opadá buk?, 13.10.2008
Fagus sylvatica ‘Dawyck  - kultivar Purple. 
pěstování doma - levandule, 13.10.2008
Asi jste jí přelila? Levandule nesnáší přemokření. Měla by se zalévat až tehdy, když jí úplně vyschne zemina.   Má ráda kyprou a písčitou půdu a nesnáší polostín a chlad. Potřebuje slunce a teplo. U toho topení by jí asi bylo... celý příspěvek >
jak sázet česnek, 13.10.2008
Já také nehnojím, ale než česnek zasadím, tak rozházím po záhonu trochu kompostu, který motykou vpravím do půdy.  Zdravím - Daniela.
ptačí zob, 13.10.2008
Nemusíte mít obavy - „ptačí zob“ je jedovatý až při požití tak 0,5 -1 kg a více, podle stáří dítěte. V menších dávkách to způsobuje pouze průjem, případně nevolnost.  Zdravím - Daniela.
Borovice, 13.10.2008
OPravdu je to zbytečná práce, když na trhu je k dostání dost zakrslých a hezkých borovic, které dorůstají max. do jednoho či dvou metrů.  Zdravím - Daniela.
Zázraky v zahradě, 13.10.2008
Všechny ty obrázky jsou super!    Ale napadá mne, že snad všichni chodíte s foťákem v kapse?  Já kolikrát vidím na zahradě tak krásné věci, ale než bych doběhla pro foťák...  Každopádně je toto téma lepší, než kočičí... celý příspěvek >
Další diskuze:  2627282930>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika