Příspěvky uživatele - 204.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
chlupáčci, 22.10.2008
To je opravdu smutné, když si páníček nemůže s pejskem hrát, protože na něj nemá čas.  Stejně tak, jako se formuje osobnost dítěte v útlém dětském věku, tak se formuje osobnost psa v jeho útlém štěněcím věku. No, co se dá dělat. Já jsem dnes... celý příspěvek >
malé kořeny?, 22.10.2008
Pokud jste růže přesadila do stejné hloubky, jako rostly před tím, tak je to i s těmi kořeny v pořádku. Ještě hodně zkraťte nadzemní část a potom nezapomeňte zalévat. Po přesazení je nutné na zimu zakrytí, protože nestačí... celý příspěvek >
Habr obecný, 22.10.2008
Ano, souhlasím - obzvlášť mladé čerstvé výhonky jsou výtečnou pochoutkou pro vysokou i pro zajíce.  Být vámi, uvažovala bych o něčem jiném.   Zdravím - Daniela.
chlupáčci, 22.10.2008
Ahojky Romilo, ten Váš chlupáček je také úžasný.  Zajímavé je, jak každý pejsek rád dává  "pusinky" na ucho.  Ti naši to dělají také - každý z jedné strany a nemám úniku.  Je to milé!  Zdravím - Daniela.
chlupáčci, 22.10.2008
Pane Ketupa,  koukám, že také máte pěknou kočičí smečku.  Co tomu říká zahrádka?  Hrabou? Pokládají miny? Jak to řešíte?  Ale jsou krásné!!!   Zdravím - Daniela.
Krmítko pro ptáčky, 22.10.2008
Tedy pane Ketupa, to nemá chybu!  Zdravím - Daniela.
Co je to za skalničku?, 22.10.2008
Máme jí na skalce také a říkáme jí PRYŠEC, protože když se ulomí kousek větvičky, tak z ní pryští bílé mléko.  Mimochodem,  strrašně rychle se rozrůstá.  Když se neohlídá, tak za chvíli kraluje celé skalce.  Zdravím... celý příspěvek >
Krmítko pro ptáčky, 22.10.2008
Ahoj Martine, asi bych se pokusila vyrobit něco z petlahve. Nebo bych vyškvařila kus loje a do toho zamíchala různá semínka.   Já mám vypěstovanou hromadu slunečnic a tak vždycky jednu z nich zavěsím na okap.  Vloni jsem nechala... celý příspěvek >
úzký živý plot, 22.10.2008
MIlá JITO, jen malý dotaz -  odkud víte, že plot je sousedův?  Já jsem to z celé diskuse nikde nevyčetla. Vy jste snad jasnovidec!  Zdravím - Daniela.
přesazování, 22.10.2008
Evo, klidně kosatce přesaďte a udělejte to co nejdřív.  Nebojte se, že nepokvetou. Jen se oproti jiným kosatcům zpozdí. Budou kvést třeba až o dva měsíce později - ale to přece nevadí, ne?   Zdravím - Daniela.
výsadba pod thůje, 22.10.2008
Jitko, z vlastní zkušenosti vím, že pod thůjemi se málo daří čemukoliv.  Nakonec zvítězily vřesy, mužík a suchomilné skalničky - jako jsou různé netřesky atd.   Zdravím- Daniela.
Krmítko pro ptáčky, 22.10.2008
No, to je pěkné!  Já jsem na tom naprosto stejně a myslím si, že nejsme samy.  Já si na zahradě povídám úplně s každým a se vším.  Když jsem onehdá vyrejpla tučnou žížalu, tak jí povídám - no, ty seš pěkně vypasená. Nevšimla jsem si,... celý příspěvek >
krysy a podobna havet, 22.10.2008
Zavolejte deratizéry. Když už je to v takovémto stádiu, tak by Vám měli pomoci!   Zdravím - Daniela.
Krmítko pro ptáčky, 22.10.2008
NO, nemyslete si, že naše kočičky nezkoušely na krmítko vylézt. Dost často jsme je vyháněli. Potom jim manžel udělal ta odpočívadla ve větvích stromů, tak se přestěhovaly tam a krmítko nechávají na pokoji - alespoň, když jsme na zahradě (co dělají za... celý příspěvek >
Krmítko pro ptáčky, 22.10.2008 Obsahuje fotku
Máte také na zahradě krmítko, nebo budku pro ptáčky?  My jsme udělali oboje a moc mě baví v zimě na krmítku ty malé strávníky pozorovat.  Přidejte také foto pro inspiraci...   Zdravím - Daniela.
Další diskuze:  2122232425>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika