Příspěvky uživatele - 204.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krmítko pro ptáčky, 24.10.2008
To se mi opravdu moc líbí!  Asi se po Vás budu opičit, protože toto krmítko opravdu nemá chybu.  Důležité je, že se k němu nedostanou kočky, protože je zavěšené.  Díky za inspiraci!  Zdravím - Daniela.
informace o pěstování fíku - smokvoň, 24.10.2008
Fíkovník se pěstuje od května do října venku, potom se musí přenést do chladné místnosti s teplotou do 10°C. Na zimu fíkovník shodí listy a nevadí mu, když bude ve tmě. Zalévá se jen minimálně - tak, aby byla zemina jen mírně zavlhlá.  Pokud... celý příspěvek >
Gingko Biloba - problém s pěstováním, 24.10.2008
Na podzim opravdu opadává a je to normální.  Ještě k těm bonsajím - viděla jsem Gingko Bilobu jako bonsaj a byla moc pěkná. Ale musí se to umět.  Zdravím - Daniela.
Jakou rostlinu?, 24.10.2008
Osvědčila se mi difenbachie - právě proto, že nepotřebuje tolik světla a nemusí mít slunce.  Roste jako o závod, od jara o 40 cm.  Zdravím - Daniela.
Co všechno udělat z dýní, 23.10.2008
Lucinko a kde je recept?  Zdravím - Daniela.
Použití méně obvyklých materiálů na aranžmá, 23.10.2008 Obsahuje fotku
Také používám všechno možné.  Na tento obraz jsem použila i listí, kamínky a větvičky.  Kaštany jsem tehdy neměla, ale ještě je tam mohu doplnit.  Zdravím - Daniela.
Broskvoň údržba teraz na podzim po zasadení a následná chem. ochrana, 23.10.2008
Ano, ano, ano.  Jednou jsem z blbosti, nebo spíš z neznalosti, zasadila broskvoň na podzim a zmrzla mi.    Tehdy mi sousedi v zahrádkářské kolonii radili, abych ji zahrabala na ležato a nechala sázení na jaro.  Neposlechla... celý příspěvek >
Co všechno udělat z dýní, 23.10.2008 Obsahuje fotku
Dnes jsem vyfotila u jednoho domku takto upravené dýně. Moc se mi to líbilo - co všechno se z nich dá udělat.  Příští rok se dám do pěstování dýní.   Zdravím - Daniela.
úzký živý plot, 23.10.2008
To máte pravdu - tak Vám držím palečky.  A už jste vybrala, co tam zasadíte?  Zdravím - Daniela.
úzký živý plot, 23.10.2008
A nebude mít pan soused připomínky k tomu, že váš plot mu třeba bude stínit, nebo, že je příliš blízko?  D.
úzký živý plot, 23.10.2008
Ahojky Romilo,  o sousedských vztazích jsme tu již psali. Děkuji za Vaši podporu. Po několika neúspěšných pokusech jsme se stáhli a přehlížíme a ignorujeme veškeré výpady proti nám.  Už jsme se s tím smířili - přistěhovali jsme se sem z... celý příspěvek >
Kdy je nejlepší doba k sadbě brambor, 23.10.2008
Já normálně sázím brambory také až koncem dubna, nebo začátkem května.  Ale letos jsem udělala experiment  - asi 10 ks jsem dala do kontejnerků a do sklepa za okno už koncem února a pravidelně jsem je zalévala.  Začátkem dubna už... celý příspěvek >
malé kořeny?, 22.10.2008
Toho zkrácení se opravdu nebojte. Na jaře obrostou a budou krásné.  Já jsem stříhala růže právě dnes a nechala jsem je 15, maximálně 20 cm nad zemí.  Potom jsem kolem nich nakupčila kompost, takže jsou skoro celé zachumlané.  Zdravím -... celý příspěvek >
chlupáčci, 22.10.2008
To máte pravdu. Jsou krásní hlavně nyní, protože už obrostli zimní srstí a mají nádherný kožíšek. (A ne mi ho na zimu půjčit...)  Tak zítra budu fotit. Dobrou noc - Daniela.
úzký živý plot, 22.10.2008
Milá Romilo, Vaše sousedy Vám opravdu upřímně přeji, ale také závidím.  Já stojím u okna, dívám se na naši zahradu a přemýšlím si, co musím zítra udělat a hned slyším od vedle - hele jak zase čumí!  Snažím se to ignorovat.  Stále jsme... celý příspěvek >
Další diskuze:  2122232425>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika